23.9 °C, 5 m/s, 45.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPiektdien un sestdien pa Jelgavu ceļos svētku muzikālais ekspresis
Piektdien un sestdien pa Jelgavu ceļos svētku muzikālais ekspresis
24/05/2021

Pilsētas svētkos – 28. un 29. maijā – pa Jelgavu ceļos muzikālais svētku ekspresis, no kura pilsētas simbols Alnītis sveiks iedzīvotājus Jelgavas 756. dzimšanas dienā. Svētku ekspresis dosies trīs braucienos, kopā veicot 19 pieturas dzīvojamo rajonu pagalmos, tādējādi ļaujot jelgavniekiem baudīt svētku atmosfēru un piedalīties Jelgavas jubilejas svinībās, neizejot no mājas.

Brauciens pa Jelgavas pilsētu, Alnītim viesojoties pagalmos, būs kā aicinājums visiem pilsētas svētkos būt kopā. Katra satikšanās ar Alnīti aizritēs ar muzikālu sveicienu, aicinot kopā izdziedāt Jelgavas dziesmas, kā arī svētku ekspresi pavadīs īpaši muzikāli pārsteigumi. Iedzīvotāji Alnīša sveicienu lūgti vērot pa savas mājas logu vai balkonu, dziedot līdzi un mājot ar Jelgavas karodziņu, kā arī dekorējot sava dzīvokļa logus vai balkonus Jelgavas krāsās. Lai katrs svētku dalībnieks būtu pārliecināts par drošības prasību ievērošanu un nenotiktu pulcēšanās, ekspreša ceļojumu pavadīs Pašvaldības policija.

 

Gaidāmi trīs svētku ekspreša braucieni, apciemojot jelgavniekus kopumā 19 pilsētas dzīvojamos rajonos. Pirmo braucienu ievadīs arī Jelgavas motoklubs “Zemgaļu leģions”.

 

 

Pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē