16.4 °C, 1.9 m/s, 96.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPiena, maizes un medus svētkos aicina iepazīt pilsētu, piedaloties spēlē
Piena, maizes un medus svētkos aicina iepazīt pilsētu, piedaloties spēlē
27/08/2020

Sestdien, 29. augustā, Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs Jelgavas pilsētas viesus un iedzīvotājus aicina piedalīties izzinošā un izklaidējošā spēlē.

Tā veltīta 20. Piena, maizes un medus svētkiem Jelgavā, un aktivitātes laikā ikviens varēs tuvāk iepazīt pilsētu un uzzināt interesantus faktus par Jelgavu un svētku norisi.

 

Dalībnieki, apmeklējot svētku tirdziņu, pasākumus un izstaigājot Jelgavas pilsētas 24 atpazīstamākos tūrisma objektus, kas iekļauti audiogida maršrutā, varēs meklēt atbildes uz spēles jautājumiem. Lai pretendētu uz balvām, obligāti būs jāapmeklē seši objekti.

 

Pilsētas karti ar audiogida maršrutu un darba lapas interesenti varēs saņemt un vēlāk aizpildītas iesniegt Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas tornī (Akadēmijas ielā 1, 1. stāvā) 29. augustā no pulksten 11 līdz 17.

 

Startēt var gan individuāli, gan arī komandā, piemēram, ģimenes vai draugu kompānijā. Lai piedalītos, dalībniekiem ir nepieciešams viedtālrunis ar interneta pieslēgumu kvadrātkodu (QR kodu) nolasīšanai un rakstāmrīks darba lapu aizpildīšanai. “Pie kartē norādītajiem sešiem audiogida objektiem atradīsiet QR kodu uzlīmes, kuras noskenējot varēs noklausīties audiogida stāstu un gūt atbildes uz jautājumiem. Pie objekta ir norādīts audiogida numurs, kas atbilst audiogida kartei. Katrs objekts sniedz atbildi uz vienu no aktivitātes jautājumiem (1.–6. jautājums), pārējās atbildes uz jautājumiem varēs atrast, piedaloties svētku pasākumos,” norāda aktivitātes rīkotāji.

 

Atbildot pareizi uz jautājumiem, dalībnieki saņems veicināšanas balvas.

 

Ja rodas jautājumi par šo Piena, maizes un medus svētku aktivitāti, lūgums sazināties ar Jelgavas reģionālo Tūrisma centru pa tālruni 63005447 vai 63005445.

 

 

Foto un informācija: Jelgavas reģionālais Tūrisma informācijas centrs