19.5 °C, 3.1 m/s, 50.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSports“Piena, Maizes un Medus svētku” 3×3 basketbola turnīrs
“Piena, Maizes un Medus svētku” 3×3 basketbola turnīrs
14/08/2019

Sestdien, 31.augustā, Jelgavā atkal varēs sajust svētku garšu, kad pilsēta deviņpadsmito reizi vienkopus pulcēs “Vispārējo Latvijas Piena, Maizes un Medus svētku” dalībniekus un piedāvās plašu svētku programmu.

Paralēli gardēžu izpriecām, jelgavnieki un viesi aicināti piedalīties dažādās sporta aktivitātēs, piemēram, “Piena, Maizes un Medus svētku 3×3 basketbola turnīrā”. Šīs vasaras pēdējais Jelgavas pilsētas ielu basketbola turnīrs notiks sestdien pulksten 11 stāvlaukumā pie Pasta salas.

 

“Piena, Maizes un Medus svētku 3×3 basketbola turnīra” mērķis ir popularizēt aktīvu atpūtu, veselīgu dzīvesveidu un 3×3 basketbolu kā spēli, kura ir pieejama ikvienam interesentam.

 

Komandu aicinātas reģistrēties turnīram sacensību norises dienā no pulksten 10 līdz pulksten 10:45. 

 

Turnīrā piedalās komandas sekojošās vecuma grupās:

  • Meitenes vecumā no 11 – 13 gadu vecumam;
  • Jaunietes vecumā no 14 – 16 gadiem;
  • Jaunietes un sievietes no 17 gadu vecuma;
  • Zēni vecumā no 11 – 13 gadu vecumam;
  • Jaunieši vecumā no 14-16 gadu vecumam;
  • Jaunieši un vīrieši no 17 gadu vecuma; 
  • Vīrieši no 35 gadu vecuma.

Dalībnieki drīkst startēt tikai savā vecuma grupā. Ja kādā no vecuma grupām turnīrā pieteikusies tikai viena komanda, tad galvenais tiesnesis lemj par grupu apvienošanu. Komandā ļauts pieteikt 4 spēlētājus. Visu komandu pieteikšanās notiek pirms turnīra.

 

Sacensības notiek pēc Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA3x3) pieņemtajiem noteikumiem. Sacensību kārtība un izspēles sistēma – atkarībā no pieteikto komandu skaita. Katras vecuma grupas trīs labākās komandas tiek apbalvotas ar medaļām un balvām.

 

Sacensības organizē biedrība Basketbola klubs “Jelgava” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”. Sacensību galvenais tiesnesis – Gatis Justovičs (tel.20010863).

 

Sportisku aktivitāšu cienītāji 31. augustā aicināti arī uz Jelgavas pilsētas čempionātu pludmales volejbolā 2. posmu, kas notiks sestdien pulksten 11 Pasta salā, un “Latvijas spēcīgākā pilsēta 2019” Jelgavas posma norisi pulksten 12 stāvlaukumā pie Jelgavas kultūras nama,  kā arī klātienē vērot “XVII “Baltais” piena paku laivu regati”.

 

 

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs