2.4 °C, 2 m/s, 80.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPieņem pieteikumus līdzdalības projektu ideju īstenošanai
Pieņem pieteikumus līdzdalības projektu ideju īstenošanai
14/04/2024

Dodot iespēju jelgavniekiem piesaistīt pašvaldības finansējumu savu ieceru īstenošanai pilsētas apkaimēs, Jelgavas pašvaldība turpina pieņemt pieteikumus līdzdalības projektu ideju īstenošanas konkursā. Pieteikumus var iesniegt līdz 30. aprīļa pulksten 12.

Pašvaldības budžetā jaunu konkursa ideju realizācijai šogad piešķirts finansējums 40 000 eiro apmērā. Galvenie noteikumi – projektu ideju realizē pašvaldība ar nosacījumu, ka viena projekta finansējums nepārsniedz 20 000 eiro, ieskaitot visus nodokļus un nodevas, kā arī iespējamo izmaksu pieaugumu projekta īstenošanas stadijā. To, kurus projektus realizēt, izvēlas iedzīvotāji balsojumā.

Ar konkursa nolikumu “Par līdzdalības projektu ideju īstenošanas konkursu” var iepazīties tīmekļvietnes www.jelgava.lv sadaļā “Pilsēta”, “Sabiedrība”, “Pašvaldības atbalsta programmas jelgavniekiem”. Turpat pieejama projekta idejas pieteikuma veidlapa un plānoto izmaksu tāmes forma. Visi dokumenti pieejami arī ziņas pielikumā.

Konkursa mērķis ir veicināt Jelgavas apkaimju attīstību, iedzīvotāju savstarpējo sadarbību un aktīvu iesaistīšanos savas dzīvesvietas apkaimes labiekārtošanā un teritorijas attīstībā. Attīstības ideju konkursā aicinātas piedalīties gan nevalstiskās organizācijas, gan privātpersonas, kas ieinteresētas tuvākās apkaimes iedzīvotājiem aktuālu teritorijas labiekārtošanas un attīstības projektu realizēšanā.

Projekta idejas pieteikumu var iesniegt:

– klātienē Skolotāju ielā 8 Jelgavā pirmdienās no pulksten 8.30 līdz 19, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 8.30 līdz 17;

– elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) pa e-pastu apkaimes@sc.jelgava.lv, norādot konkursa nolikumā noteikto informāciju.

Informāciju par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu var saņemt pa tālruni 63005467 vai sūtot jautājumus uz e-pasta adresi zanna.novasa@sc.jelgava.lv.

Jāpiebilst, ka pagājušā gada nogalē noslēdzās iepirkums par pērn uzvarējušo konkursa ideju realizāciju un, tiklīdz to ļaus laikapstākļi, sāksies to īstenošana. Tiks realizētas divas pagājušā gada līdzdalības konkursa idejas – “Piknika vieta ar iespēju izmantot grilu. Piknika vieta būtu brīvi pieejama visiem iedzīvotājiem”, kas paredz piknika vietas ierīkošanu Driksas krastmalā, un attīstības ideja “Būvējot vērtības!”, kas paredz veidot bērnu sporta un rotaļu laukumu Romas ielas rajonā.