4.2 °C, 4.6 m/s, 89.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPiesaki izgaismotākos Jelgavas objektus!
Piesaki izgaismotākos Jelgavas objektus!
10/12/2023

Gada tumšākajā laikā, kad gadumijas svētku noskaņu rada arī izgaismotas ēku fasādes, krāsainās spuldzīšu virtenēs mirdzošs dārzs vai gaumīgi dekorēti mājokļa logi un lodžijas, Jelgavas valstspilsētas pašvaldība līdz 26. decembrim izsludina konkursu “Spožākais pilsētvides objekts Jelgavā 2023”. Ikviens aicināts pilsētā pamanīt Ziemassvētkiem un Jaungadam sapostus pilsētvides objektus un pieteikt tos konkursam.

Pieteiktie objekti tiks vērtēti četrās kategorijās: uzņēmumi, privātmājas un to apkārtne, daudzdzīvokļu māju balkoni (lodžijas, logi) un spožākā pilsētas iela.

Savu, kaimiņa vai jebkuru citu objektu konkursam var pieteikt pa tālruni 63005522, 63005558 līdz 22. decembrim vai pa e-pastu prese@jelgava.lv līdz 26. decembrim. Piesakot objektu, jānorāda nominācija, objekta adrese, īpašnieks, pieteicēja vārds, uzvārds un tālruņa numurs. Piesakot objektu elektroniski, vēlams pievienot izgaismotā objekta fotogrāfiju.

Pēc viena gada pārtraukuma konkurss notiks jau astoņpadsmito reizi. Arī šoreiz tajā tiks vērtēta objekta atbilstība svētku tradīcijām un pilsētvidei, kā arī noformējuma gaumīgums. Konkursā netiks vērtēti divu iepriekšējo konkursu uzvarētāji. Uzvarētāji tiks sumināti 2024. gada janvārī, un par to viņi tiks informēti personīgi.

Vērtēšanas komisiju vadīs Jelgavas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Jurijs Strods. Komisijas sastāvā būs Būvvaldes Arhitektūras un pilsētvides nodaļas vadītāja arhitekte Zeltīte Bīmane, Būvvaldes pilsētas ainavu arhitekts Andrejs Lomakins, Sabiedrisko attiecību departamenta komunikācijas un mediju attiecību galvenā speciāliste Līga Klismeta, kā arī pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Brūvere.