14.2 °C, 0.6 m/s, 92.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPilsētā izzog jaunos vasaras puķu un košumkrūmu stādījumus
Pilsētā izzog jaunos vasaras puķu un košumkrūmu stādījumus
03/06/2021

Pilsētā turpinās vasaras puķu un citu dekoratīvo augu stādīšana. Tie ik gadu priecē iedzīvotājus līdz pat vēlām rudenim, rotājot pilsētu dažādās krāsās. Diemžēl ne visi to novērtē. Apstādījumu kopēji jau vairākkārt ziņojuši par to, ka nozagti nesen pilsētā iestādītie stādi un košumkrūmi. 

Jelgavas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka jūnija sākumā izņemtas vairākas leduspuķes no puķu podiem, kas izvietoti Draudzības ielā, izņemti arī vairāki stādi no dobēm skvērā aiz Jelgavas kultūras nama. Nesen arī apstādījumos Lapskalna ielā pie Uzvaras parka izzagti septiņi košumkrūmi.

Visus iztrūkstošos stādījumus iespējami ātrākā termiņā atjaunos pieejamā finansējuma ietvaros, taču iedzīvotāji aicināti neizzagt apstādījumus.

 

Stādījumi tiek veidoti, lai papildinātu pilsētvides dažādību un priecētu iedzīvotājus un pilsētas viesus. Jāatgādina, ka pilsētas infrastruktūras un sabiedriskās kārtības uzraudzību pilsētā veic Jelgavas pilsētas Pašvaldības policija.

 

Aicinām iedzīvotājus būt vērīgiem. Pamanot personas, kas veic vai grasās veikt kaitējumu pilsētas infrastruktūrai, aicinām nekavējoties informēt Jelgavas pilsētas Pašvaldības policiju pa tālruni 8550 vai Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centru pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: JPPI “Pilsētsaimniecība”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē