24.7 °C, 3.8 m/s, 44 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta pošas valsts svētkiem
Pilsēta pošas valsts svētkiem
31/10/2018

Novembris ir valsts svētku mēnesis. Pilsēta, sagaidot svētkus, iegūst tematisku noformējumu. Lielākā svētku dekorāciju daļa jau ir uzstādīta, bet vēl līdz nedēļas beigām tiks pabeigti valsts karogu baneru uzstādīšanas darbi uz apgaismes stabiem.

Hercoga Jēkaba laukumu, Jāņa Čakstes bulvāri pie LLU peldbaseina, kā arī Mātera un Svētes ielas krustojumu rotā dekoratīvie vainagi Latvijas valsts karoga krāsās, bet Dobeles šosejā pie Mīlestības alejas, pie Alunāna parka un Rīgas ielā 53C izvietoti optiskie dekori “Latvju raksti”.

 

Miera ielas un Lietuvas šosejas krustojumā, rotācijas aplī Pasta ielas galā un pie Jelgavas kultūras nama dekoratīvās vāzes rotātas ar Lielvārdes jostas tematikas baneriem. Savukārt apgaismes balsti Lielajā ielā no krustojuma ar Māras ielu un Rīgas ielā līdz Kalnciema ceļa krustojumam, Uzvaras ielā no Lielās ielas līdz Krišjāņa Barona ielai un Krišjāņa Barona ielā gar Jelgavas kultūras namu, kā arī Jāņa Čakstes bulvārī no Lielās ielas līdz Raiņa ielai tiek rotāti ar valsts karoga baneriem.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē