23.2 °C, 3 m/s, 62.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētā turpinās horizontālo apzīmējumu atjaunošana
Pilsētā turpinās horizontālo apzīmējumu atjaunošana
15/05/2019

Marķējums pilsētas ielās tiek atjaunots gan mehanizēti, gan ar rokām. Vietās, kur ir gluds asfaltēts ceļa segums, tas tiek uzklāts, izmantojot plastiku, savukārt nelīdzenos ceļa posmos marķējuma atjaunošanai tiek izmantota krāsa ar atstarojošiem elementiem.

Uzņēmumā ”Pilsētsaimniecība” informē, ka darbi tiek veikti tikai tajās vietās, kur konstatēts krāsojuma nodilums. Mehanizēti tiek atjaunotas braucamās daļas joslas sadalošās līnijas, savukārt gājēju pāreju marķējums un bultas uz braucamās daļas ar rokām klāj strādnieki. Apzīmējuma atjaunošana vispirms veikta Lielajā ielā no Jāņa Čakstes bulvāra līdz Māras ielai un Dobeles šosejā no Māras ielas līdz Atmodas ielai.

 

 

Turpmākās ielas un to posmi secīgi būs Uzvaras, Driksas, Katoļu, Krišjāņa Barona, Pasta, Mātera, Rīgas iela un citas. Lai pēc iespējas mazāk traucētu satiksmi, šogad uzņēmums horizontālo marķējumu klāj vakara un nakts stundās, tomēr atsevišķos gadījumos šo darbu gaitā arī pa dienu iespējami nelieli satiksmes ierobežojumi.

 

Līdz jūnija beigām marķējumu paredzēts atjaunot visās pilsētas asfaltētajās ielās, izņemot tās, kur šobrīd notiek plānoti remontdarbi, savukārt vasaras sezonā nodilušos horizontālos apzīmējumus plānots atjaunot augustā un septembrī.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē