23.2 °C, 2.8 m/s, 55.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētā uzstādīti Lieldienu dekori
Pilsētā uzstādīti Lieldienu dekori
05/04/2020

Gatavojoties Lieldienām, nedēļas sākumā pilsētā uzstādīti svētku dekori. Šogad pavasarīgās dekorācijas izvietotas desmit vietās pilsētā, tostarp Raiņa parkā, kas pēdējoreiz uz Lieldienām ticis dekorēts 2016. gadā.

Kā informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” Apsaimniekošanas nodaļas speciāliste Inga Larina, šogad dekori izvietoti Hercoga Jēkaba laukumā, Driksas gājēju ielas puķu dobēs, Dobeles šosejā pie Mīlestības alejas, Rīgas ielas 53c zaļajā zonā, Brīvības bulvāra un Kristapa Helmaņa ielas satiksmes rotācijas apļa puķu dobē, Satiksmes ielas zaļajā zonā, Vecpilsētas ielā, Stacijas ielas satiksmes apļa zaļajā zonā, Pasta ielas un Rūpniecības ielas satiksmes rotācijas apļa zaļajā zonā, kā arī Raiņa parkā. Lielākā daļa dekoru ir jau iepriekšējos gados izmantotās lielās stiklplasta olas, metāla karkasa dekori ar organiskā stikla spoguļvirsmas olām, kā arī metāla zāles stiebri, taču izvietotas arī jaunas dekorācijas. Hercoga Jēkaba laukumu rotā dekors “Asni” no stikla šķiedras, savukārt Driksas gājēju ielā dobes papildina kompozīcijas ar dekoratīvām olām un krokusu ziediem oranžos un violetos toņos.

 

I.Larina skaidro, ka, katru gadu plānojot pilsētas rotāšanu svētkiem, dekoru atrašanās vietas tiek pamainītas, lai gadu no gada noformējums dažādās vietās pilsētā atšķirtos. Tā, piemēram, šogad Rīgas ielas zaļajā zonā izvietota LLU studentu apgleznotā ola ar alni, bet Brīvības bulvāra rotācijas apļa zālienu rotā lielās olas ar spoguļvirsmu.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē