11.4 °C, 3.8 m/s, 82.7 %

Pilsēta

Sākumlapa JaunumiPilsētaVēl pēdējo dienu var pieteikt pretendentus Gada balvai uzņēmējdarbībā
Vēl pēdējo dienu var pieteikt pretendentus Gada balvai uzņēmējdarbībā
04/10/2023

Vēl šodien, 4. oktobrī, ikviens aicināts izvirzīt pretendentus Jelgavas pašvaldības konkursam “Jelgavas valstspilsētas gada balva uzņēmējdarbībā 2023”. Konkurss ir iespēja pateikt paldies uzņēmējiem, tā novērtējot viņu devumu pilsētas ekonomikas attīstībā, ražotās preces un nodrošinātos pakalpojumus, kā arī uzņēmuma reputāciju un attieksmi pret klientiem.

Konkursā uzņēmumus vērtē trīs nominācijās – “Sociāli atbildīgs uzņēmums”, “Radošs uzņēmums” un “Gada debija” –, katrā aptverot uzņēmumus, kuros darbinieku skaits ir no 1 līdz 10, uzņēmumus, kuros darbinieku skaits ir no 11 līdz 50, un uzņēmumus, kuros darbinieku skaits pārsniedz 51. Būtiski, ka dalībniekus konkursam var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona, kā arī pats uzņēmums.

Katrā kategorijā pieteiktie uzņēmumi tiks vērtēti pēc noteiktiem kritērijiem, piemēram, cik droša ir uzņēmuma darba vide, vai uzņēmums ir videi draudzīgs, kāda ir uzņēmuma reputācija, vai tajā ir inovatīvu produktu un pakalpojumu attīstība, cik liels ir uzņēmēja ieguldījums Jelgavas vārda popularizēšanā, vai uzņēmējs atbalsta sporta, izglītības un kultūras attīstību pilsētā. Konkursam pieteiktos uzņēmumus izvērtēs konkursa komisija. Jāpiebilst, ka konkursā netiek vērtēti iepriekšējo trīs gadu konkursa uzvarētāji.

Dalībnieki jāpiesaka, elektroniski aizpildot pieteikuma veidlapu – elektroniskā pieteikuma veidlapa pieejama ŠEIT.

Pieteikumu var nosūtīt arī pa pastu – Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001, ar norādi “Konkursam “Jelgavas valstspilsētas gada balva uzņēmējdarbībā””.

Konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti svinīgā pasākumā.