1.7 °C, 1.1 m/s, 85 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneCentra pamatskolā atjaunota virtuve un ēdamzāle
Centra pamatskolā atjaunota virtuve un ēdamzāle
14/02/2024

Šodien, 14. februārī, Jelgavas Centra pamatskolā atklāta atjaunotā virtuve un labiekārtotā ēdamzāle. Pārmaiņas atzinīgi novērtē gan skolēni, gan skolas darbinieki.

Darbi realizētas, īstenojot investīciju projektu. Centra pamatskolā būvdarbu gaitā, kas sākās pagājušā gada septembrī, virtuves telpās izbūvētas jaunas inženierkomunikācijas, gan ēdamzālē, gan virtuvē ierīkota ventilācijas sistēma ar rekuperāciju, ierīkotas automātiskās balss ugunsgrēka izziņošanas un apsardzes signalizācijas sistēmas, izremontēta ēdināšanas un virtuves zona un palīgtelpas, kā arī uzstādītas jaunas iekārtas un aprīkojums.

Skolas direktore Agita Ozoliņa stāsta, ka pašapkalpošanās leti ēdamzālē izmanto 7.–9. klašu skolēni, bet sākumskolas jeb 1.–4. klašu un pamatskolas 5.–6. klašu skolēniem pusdienas klāj virtuves darbinieki.

Būvdarbu kopējās izmaksas Centra pamatskolas virtuves un ēdamzāles rekonstrukcijai ir 367 424,74 eiro, un darbus veica SIA “Pretpils”. Jaunā virtuves aprīkojuma iegādes kopējās izmaksas ir 88 916,85 eiro.

Jāpiebilst, ka šajā mācību gadā Centra pamatskolā mācās 865 skolēni 33 klasēs: no 1. līdz 6. klasei katrā klašu grupā ir četras klases, bet no 7. līdz 9. klasei – trīs klases katrā klašu grupā.