24.4 °C, 2.5 m/s, 49 %

Pilsēta

Sākumlapa JaunumiPilsēta“Gren Jelgava” iesniedz izvērtēšanai siltumenerģijas tarifa izmaiņas Jelgavā
“Gren Jelgava” iesniedz izvērtēšanai siltumenerģijas tarifa izmaiņas Jelgavā
31/08/2023

SIA “Gren Jelgava” iesniegusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) izvērtēšanai siltumenerģijas tarifa izmaiņas Jelgavā no 1. oktobra. Plānotais siltumenerģijas gala tarifs klientiem ir 72,39 EUR/MWh (bez PVN) un tas ir par 1,3 procentiem jeb 0,95 eiro augstāks nekā šobrīd spēkā esošais siltumenerģijas tarifs – 71,44  EUR/MWh (bez PVN). Paredzēts, ka pārskatītais siltumenerģijas tarifs Jelgavā stāsies spēkā 1. oktobrī.

Plānotās siltumenerģijas tarifa izmaiņas ir saistītas ar kurināmo resursu cenu izmaiņām. Kā skaidro SIA “Gren Jelgava” valdes priekšsēdētājs un klientu apkalpošanas vadītājs Gundars Pētersons: “Gatavojoties apkures sezonai, tika noslēgti jauni līgumi par kurināmā piegādēm siltumenerģijas ražošanai Jelgavā periodam no 1. oktobra līdz 31. decembrim. Jaunajos līgumos šķeldas cena ir augstāka, nekā tā ir šobrīd spēkā esošajos līgumos piegādēm vasaras mēnešos un septembrī. Līdz ar to no 1. oktobra pieaugs siltumenerģijas tarifs, kas saglabāsies nemainīgs līdz 2023. gada beigām. Nākamajai apkures sezonai esam sagatavojušies. Vasarā, kā ierasts, tika veikti ikgadējie remonta darbi biomasas koģenerācijas stacijā, nepieciešamie apkopes darbi māju individuālajos siltumpunktos, kā arī siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes atsevišķos siltumtīklu posmos, lai, tiklīdz aiz loga iestājas rudens, varētu klientiem nodrošināt siltumu droši, bez pārtraukumiem un par konkurētspējīgu cenu.”

Lai risinātu visus ar centralizētās siltumapgādes pakalpojumu saistītos jautājumus vai, ja rodas grūtības norēķināties par patērēto siltumu, uzņēmums aicina klientus sazināties ar Klientu apkalpošanas centru Jelgavā pa tālruni 63007055 vai elektroniski e-pastā: klienti.jelgava@gren.com.