2.6 °C, 2.5 m/s, 92.6 %

Nodarbinātība

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē iepirkumu speciālistu, iekšējo auditoru un kadastra inženieri
Jaunākās vakances: meklē iepirkumu speciālistu, iekšējo auditoru un kadastra inženieri
14/02/2024

Jelgavas sociālo lietu pārvalde piedāvā darbu iepirkumu speciālistam, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU) meklē iekšējo auditoru, bet SIA “Ģeometrs” izsludinājis vakanci kadastra inženierim.

Jelgavas sociālo lietu pārvalde aicina darbā galveno speciālistu iepirkumu jautājumos, kura galvenie amata pienākumi būs organizēt un koordinēt iepirkumu un iegādes procedūras, izstrādāt metodiskos materiālus par šo procedūru organizēšanu, piedalīties iepirkumu komisijas darbā, kā arī organizēt un kontrolēt mantisko vērtību pasūtīšanu, saņemšanu un izsniegšanu. Mēneša atalgojums šajā vakancē ir 1259 eiro, bet darba vieta – Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9. Lai pieteiktos vakancei, interesenti aicināti sūtīt pieteikumu dokumentus (motivācijas vēstuli, CV un izglītību apliecinošu dokumenta kopiju) uz e–pastu: soc@soc.jelgava.lv ar norādi “Pieteikums galvenā speciālista iepirkumu jautājumos amata konkursam” līdz 20 februārim. Tālrunis uzziņām: 63029869.

LBTU, piedāvājot mēneša atalgojumu 1800 eiro apmērā, aicina darbā iekšējo auditoru.  Galvenie pienākumi šajā amatā – izveidot, uzturēt un pilnveidot universitātes iekšējā audita sistēmu, sagatavot auditu ziņojumus un pārskatus, kā arī konsultēt struktūrvienību vadītājus un darbiniekus pārvaldības un kvalitātes vadības jautājumos. Pieteikties vakancei iespējams, sūtot pieteikuma vēstuli, CV, izglītību apliecinoša dokumenta kopiju un citus kvalifikāciju apliecinošus dokumentus uz e–pastu: dace.verdina@lbtu.lv vai iesniedzot dokumentus LBTU Personāldaļā, Lielajā ielā 2. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 23. februārim.

Savukārt mērniecības uzņēmums SIA “Ģeometrs” aicina pievienoties darba komandai kadastra inženieri. Amata pienākumi iekļauj mērniecības darbus atbilstoši likumdošanai, mērniecības pakalpojumu regulējošiem normatīvajiem aktiem un uzņēmuma kvalitātes vadības noteiktajām procedūrām. Šajā amatā darba devējs piedāvā akordalgu no 800 līdz 1800 eiro (summētais darba laiks) un darba vietu Vecpilsētas ielā 21. Motivācijas vēstuli un CV interesenti aicināti sūtīt uz e–pastu: andris@geometrs.lv līdz 29. februārim. Tālrunis uzziņām: 25775995.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.