16.8 °C, 2.7 m/s, 95.3 %

Nodarbinātība

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē juristu, metodiķi un būvdarbu vadītāju
Jaunākās vakances: meklē juristu, metodiķi un būvdarbu vadītāju
05/06/2024

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz iestādes “Centrālā pārvalde” jurista amata vietu, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) meklē galveno speciālistu metodiķi, bet SIA “Kulk” piedāvā darbu ceļu būves nozares būvdarbu vadītājam un ceļu meistaram.

Jelgavas pašvaldība izsludinājusi konkursu uz iestādes “Centrālā pārvalde” Administratīvā departamenta Juridiskās nodaļas jurista amata vietu. Galvenie pienākumi šajā amatā būs ​veikt pašvaldības dokumentu projektu tiesiskuma pārbaudi, izstrādāt dokumentu projektus, sagatavot atbildes uz iesniegumiem un sūdzībām, kā arī pārstāvēt pašvaldības intereses tiesu instancēs, valsts un pašvaldību institūcijās. Atalgojums šajā amatā ir 1943 eiro pirms nodokļu nomaksas. Lai pieteiktos vakancei, motivēts pieteikums (viena A4 lapa), CV un izglītību apliecinošo dokumentu kopijas jāiesniedz iestādes “Centrālā pārvalde” Administratīvā departamenta Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, 131.kabinetā ar norādi “Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Centrālā pārvalde” Administratīvā departamenta Juridiskās nodaļas jurista amata konkursam” vai jānosūta elektroniski, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, pa e-pastu dace.ebere@jelgava.lv. Pieteikšanās termiņš – līdz 14. jūnijam. Tālrunis uzziņām: 63005498.

Piedāvājot atalgojumu 1310 eiro apmērā, ZRKAC (Svētes ielā 33) aicina darbā galveno speciālistu metodiķi. Šajā amatā pamata pienākumi būs pētīt un analizēt pedagogu profesionālo kompetenču un metodiskā darba pilnveides vajadzības, organizēt darba grupas, sanāksmes, seminārus pedagogiem atbilstoši jaunākajām tendencēm un aktualitātēm profesijā, kā arī apkopot un popularizēt labāko pedagoģisko pieredzi. Interesenti aicināti iesniegt savu CV pa e-pastu sarmite.viksna@zrkac.jelgava.lv ar norādi “Izglītības metodiķis” līdz 1. augustam.

Savukārt daudznozaru uzņēmums SIA “Kulk” piedāvā darbu ceļu būves nozares būvdarbu vadītājam un ceļu meistaram. Uzņēmuma piedāvātā mēneša alga būvdarbu vadītājam ir 2700 eiro pirms nodokļu nomaksas, kā arī sezonālās piemaksas. Savukārt ceļu meistaram ar atbilstošu kvalifikāciju – no 2300 līdz 2700 eiro pirms nodokļu nomaksas. CV ar amata norādi kandidāti aicināti sūtīt pa e-pastu personals@kulk.lv. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 30. jūnijam. Tālrunis uzziņām: 63007719.

Pilsētā izsludinātas vakances arī logopēdam, pavāram, aprūpētājam, sociālajam darbiniekam, grāmatvedim, saimniecības pārzinim, skolotājiem, sporta trenerim un daudziem citiem.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

 

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.