2.7 °C, 2.4 m/s, 90.4 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneJauniešus aicina pieteikties slidošanas treniņam hokejistu vadībā
Jauniešus aicina pieteikties slidošanas treniņam hokejistu vadībā
14/02/2024

Piektdien, 16. februārī, pulksten 18 pilsētas jaunieši aicināti aktīvi pavadīt brīvo laiku un pievienoties slidošanas treniņam kopā ar Jelgavas hokeja kluba “Zemgale/LBTU” spēlētājiem.

“Kamēr to ļauj laikapstākļi, aicinām jauniešus izbaudīt ziemīgo aktivitāti un vienlaikus izmantot iespēju uzlabot savas slidošanas prasmes profesionālu hokeja spēlētāju vadībā,” aicina jauniešu centra “Špaktele” vadītāja Beatrise Līva Steinarte, papildinot, ka aktivitāte paredzēta jauniešiem vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Slidotprasmi jauniešiem palīdzēs pilnveidot hokeja kluba “Zemgale/LBTU” spēlētāji Kristaps Roķis, Kārlis Bucenieks un Kevins Strādnieks.

Nodarbībā varēs piedalīties līdz 30 jauniešiem. Dalība pasākumā ir bez maksas, bet tam iepriekš jāpiesakās. Interesenti aicināti aizpildīt pieteikuma anketu ŠEIT.

Jauniešu centrā atgādina: “Špaktele” ikdienā piedāvā dažādus tematiskos pasākumus, nodrošina atbalstu ideju realizēšanai, telpas un aprīkojumu hobijiem, kā arī piedāvā vietu atpūtai. Centrs Pasta ielā 44 gaida jauniešus darba dienās no pulksten 14 līdz 20, kā arī katru otro sestdienu no pulksten 12 līdz 18.

Citas aktualitātes par pasākumiem “Špaktelē” var iegūt jauniešu centra Facebook lapā

@Jauniešu centrs “Špaktele” un instagrama kontā @JC_SPAKTELE.