30.2 °C, 3.3 m/s, 38.8 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaJelgavas tehnikumā līdz 10. jūlijam – izglītojamo uzņemšana
Jelgavas tehnikumā līdz 10. jūlijam – izglītojamo uzņemšana
14/06/2024

Līdz 10. jūlijam Jelgavas tehnikumā notiek izglītojamo uzņemšana jaunajam mācību gadam – 9. klašu absolventiem ir iespēja apgūt vienu no 11 piedāvātajām profesijām kokapstrādes, būvniecības, IT un viesmīlības pakalpojumu jomā.

Jelgavas tehnikumā četru gadu laikā ir iespējams apgūt automehāniķa, mēbeļu galdnieka, mērniecības tehniķa, apdares darbu tehniķa, sausbūves tehniķa, viesmīļa, viesmīlības pakalpojumu speciālista, datorsistēmu tehniķa, inženiersistēmu būvtehniķa un programmēšanas tehniķa profesiju. “Reaģējot uz tirgus pieprasījumu, piedāvājam apgūt arī jaunu profesiju – komercdarbinieks. Šīs profesionālās programmas mērķis ir sagatavot darbinieku ar plaša spektra zināšanām: par uzņēmumam nepieciešamo resursu plānošanu, preču pārdošanu un virzīšanu tirgū, ar loģistiku un preču pārdošanu saistīto darbību uzskaiti uzņēmuma noteiktā kārtībā, lietvedības dokumentiem šajā jomā, kā arī mārketinga pasākumu izstrādi,” skaidro Jelgavas tehnikuma karjeras konsultante Sarmīte Vaice. Jāpiebilst, ka pēc tehnikuma veiksmīgas absolvēšanas jaunieši iegūst gan profesiju, gan vidējo izglītību.

Līdz 10. jūlijam pieteikuma dokumentus interesenti aicināti iesniegt klātienē, pa pastu vai elektroniski. Klātienē dokumenti iesniedzami Jelgavas tehnikumā Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 37, 217. telpā, no pirmdienas līdz ceturtdienai no pulksten 8 līdz 17, bet piektdienās – no pulksten 8 līdz 15. Dokumentus var sūtīt arī pa pastu ar norādi “Uzņemšanas komisijai” (adrese: Pulkveža Oskara Kalpaka iela 37, Jelgava, LV-3001) vai pa e-pastu info@jelgavastehnikums.lv (elektroniski parakstītus).

Iesniedzamie dokumenti ir apliecība par pamatizglītību un sekmju izraksts (kopijas, uzrādot oriģinālu), ģimenes ārsta izziņa par veselības stāvokļa atbilstību profesijai, trīs fotogrāfijas (3×4 centimetri), iesniegums un tā pirmais pielikums – piekrišana personas datu apstrādei. Klātienē iesniedzējam būs jāuzrāda arī ID karte vai pase.

12. jūlijā topošajiem audzēkņiem tiks paziņoti pirmās kārtas uzņemšanas rezultāti. Ja pēc pirmās pieteikšanās kārtas grupās vēl būs brīvas vietas, 15. jūlijā tiks rīkota papildu uzņemšana. Pieteikuma dokumentu paraugi un papildu informācija par uzņemšanu pieejama mājaslapā www.jelgavastehnikums.lv vai sazinoties ar karjeras konsultanti S.Vaici pa tālruni 29388356 vai e-pastu uznemsana@jelgavastehnikums.lv.