10.6 °C, 4.5 m/s, 85.5 %

Pilsēta

Sākumlapa JaunumiPilsētaMātera un Pasta ielās mainīta stāvvietu izmantošanas kārtība
Mātera un Pasta ielās mainīta stāvvietu izmantošanas kārtība
15/06/2023

Pasta un Mātera ielā veiktas satiksmes izmaiņas. Pie Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) Jelgavas reģionālās nodaļas Pasta ielā 43 izveidota invalīdu stāvvieta un mainīta stāvvietu izmantošanas kārtība pie Mātera ielas 30. 

Invalīdu stāvvieta Pasta ielā atrodas tieši iepretim galvenajai ieejai VSAA. Līdz ar invalīdu stāvvietas izveidi, izbūvēta arī apmale un bruģakmens pazeminājums.

Pasta.jpg

Ņemot vērā to, ka Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola šovasar atgriezīsies rekonstruētajā skolas ēkā Meiju ceļā 9, veiktas izmaiņas stāvlaukumu izmantošanas kārtībā pie ēkas Mātera ielā 30.

Šobrīd iepretim ēkai Mātera iela 30 transportlīdzekļus var novietot bez laika ierobežojuma. Savukārt stāvlaukumā Mātera ielas un Sudrabu Edžus ielas krustojuma automašīnas var novietot tāpat kā līdz šim – darba dienās no pulksten 5 līdz 19 līdz uz 2 stundām. Taču stāvlaukumā ir demontētas zīmes, kas norādīja, ka vienā stāvlaukuma pusē automašīnas darba dienās no pulksten 7 līdz 19 drīkst novietot tikai ar Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas atļaujām.