19.2 °C, 1.3 m/s, 91.4 %

Pilsēta

Sākumlapa JaunumiPilsētaNovembrī izmaksās pabalstu politiski represētajām personām
Novembrī izmaksās pabalstu politiski represētajām personām
30/10/2023

Jelgavas pašvaldība politiski represētajām personām reizi gadā – novembrī, līdz ar Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu – piešķir pabalstu 50 eiro apmērā. Tiem politiski represētajiem, kuri pabalstu saņēma pagājušajā gadā, šogad tas tiks pārskaitīts automātiski līdz 30. novembrim, bet, lai saņemtu pabalstu pirmo reizi, politiski represētajai personai līdz 15. novembrim ar iesniegumu jāvēršas Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē (JSLP).

Kā informē JSLP, lai saņemtu pabalstu pirmo reizi, personai jāvēršas Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9, 115. kabinetā, jāuzraksta iesniegums un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un attiecīgo statusu apliecinošs dokuments. Iesniegumā lūgums norādīt arī savu kontakttālruni, lai neskaidrību gadījumā ar personu var sazināties. Pabalsts tiek pārskaitīts pabalsta pieprasītāja iesniegumā norādītajā kredīt­iestādes maksājumu vai pasta norēķinu sistēmas kontā.
Personām, kas pabalstu saņēmušas iepriekšējā gadā, atkārtoti iesniegums nav jāiesniedz. Vienīgais izņēmums – ja gada laikā kredītiestādes maksājumu vai pasta norēķinu sistēmas konts ir mainīts, tad politiski represētajai personai par izmaiņām rakstiski jāinformē JSLP, lai savlaicīgi un precīzi pārskaitītu pabalstu adresātam.
Iesniegumu var iesniegt klātienē, atstāt iesniegumu pastkastītē JSLP vai nosūtīt pa pastu: Jelgavas Sociālo lietu pārvalde, Pulkveža Oskara Kalpaka iela 9, Jelgava, LV-3001, vai nosūtīt pa e-pastu soc@soc.jelgava.lv (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu). Elektroniski iesniegums pieejams mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Institūcijas”, “Jelgavas sociālo lietu pārvalde”, ” Dokumenti”, “Veidlapas”. Tālrunis informācijai 63048914, 63007224, 20237378.