25.7 °C, 2.7 m/s, 73 %

Pilsēta

Sākumlapa JaunumiPilsētaSeptembrī smilšu skulptūru parks Pasta salā apmeklētājus gaidīs brīvdienās
Septembrī smilšu skulptūru parks Pasta salā apmeklētājus gaidīs brīvdienās
02/09/2023

Septembrī smilšu skulptūru parks Pasta salā apmeklētājus gaidīs brīvdienās – sestdienās un svētdienās no pulksten 10 līdz 18, darba dienās tas būs slēgts.

Ieejas maksa smilšu skulptūru parkā pieaugušajiem ir 3 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem un cilvēkiem ar invaliditāti – 2 eiro. Biļetes iespējams iegādāties Pasta salā, kasē pie ieejas smilšu skulptūru parkā.

Jāatgādina, ka Pasta salā 17 tēlnieki no deviņām valstīm ir radījuši savus smilšu meistardarbus, atveidojot pasaules mūzikas hitus. Smilšu mākslas darbus izveidojuši tēlnieki no Indonēzijas, ASV, Mongolijas, Spānijas, Nīderlandes, Ukrainas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Mākslinieki smilšu mākslā atveidojuši tādus pasaulslavenus skaņdarbus kā “Hotel California”, “Somewhere over the rainbow”, “No Woman No Cry”, “Take On Me” un citus, vizualizējot savas sajūtas, ko rada visiem labi zināmās dziesmas.

Smilšu skulptūru parka vērienīgākais mākslas darbs ierasti ir demo skulptūra, kuru Pasta salā veidoja latviešu tēlnieki Kārlis un Maija Īles. Viņus iedvesmojusi grupas “The Beatles” izpildītā kompozīcija “Yellow Submarine”.