17.5 °C, 7.7 m/s, 77.7 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimeneSvētki Skolotāju ielas kvartālā
Svētki Skolotāju ielas kvartālā
06/09/2023

Jelgavas Sabiedriskais centrs 8. septembrī pulksten 16 Jelgavas sabiedriskās organizācijas, Skolotāju ielas apkārtnes iedzīvotājus, iestādes, uzņēmumus, tuvākus un tālākus kaimiņus, draugus, jelgavniekus un viesus aicina uz Skolotāju ielas kvartāla svētkiem. Šajā dienā Sabiedriskā centra skvērā būs iespēja izpausties radošās meistarklasēs, iemēģināt līnijdeju soļus, baudīt dzejas lasījumus, kā arī piedalīties seminārā par veselības harmonizēšanu un fiziskām aktivitātēm. Pasākuma otrajā daļā visi aicināti uz zaļumballi.

Septembris ir laiks, kad pilsētā atgriežas tie, kas baudījuši vasaras atpūtu laukos vai piepilsētas vasarnīcās. Skolēni atgriezušies skolās, studenti – universitātē, bet pilsētas aktīvie iedzīvotāji atsākuši darbību dažādās biedrībās, iniciatīvu grupās un organizācijās. Lai sveiktu ar jaunas sezonas uzsākšanu, Jelgavas Sabiedriskais centrs uz Skolotāju ielas kvartāla svētkiem aicina visus pilsētas iedzīvotājus, īpaši tos, kuri dažādu organizāciju un biedrību sastāvā jau darbojas Sabiedriskā centra telpās vai plāno to darīt. «Šajā dienā ne tikai tiks svinēti svētki, bet varēs arī uzzināt vairāk par Sabiedrisko centru, iepazīt biedrību atbalsta un jauniešu lietderīga brīvā laika pavadīšanas iespējas,» informē Sabiedriskais centrs.

8. septembrī no pulksten 16 līdz 19 varēs piedalīties dažādās aktivitātēs: radošā meistarklasē māksliniece Kristīne Veinberga piedāvās iemēģināt roku zīmēšanā, Diāna Daugaviete un Eva Dambīte seminārā «Veselības harmonija» interesentiem stāstīs par praktiskiem soļiem veselības harmonizēšanā ar uzturu un fiziskām aktivitātēm, būs tikšanās ar dzejnieku Hariju Krūzi un viņa dzejas lasījumi, kā arī sagaidāmi citi pārsteigumi. Savukārt, iesildoties zaļumballei, deju pasniedzējas Siāras Vīgantes vadībā ikviens varēs iemēģināt soļus līnijdejās.

No pulksten 19 līdz 22 skvērā visi aicināti uz zaļumballi kopā ar Innu Rāceni. Pasākuma laikā būs iespēja iegādāties maltīti un atspirdzinošus dzērienus, par ko parūpēsies «VH Nibbles».

Tiem, kuri gatavi iesaistīties pasākumā ar savām idejām vai aktivitātēm, lūgums sazināties ar Sabiedrisko centru pa tālruni 29320139 vai e-pastu sc@sc.jelgava.lv.