18.9 °C, 3.5 m/s, 66.3 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaPilsētas bērnudārzus šobrīd apmeklē 303 audzēkņi
Pilsētas bērnudārzus šobrīd apmeklē 303 audzēkņi
07/04/2020

Jelgavas Izglītības pārvalde katru nedēļu apkopo aktuālo informāciju par pirmsskolas izglītības iestāžu, kas strādā arī ārkārtējās situācijas laikā, apmeklējumu. Pārvaldē norāda, ka audzēkņu, kuri apmeklē bērnudārzu, skaits ar katru nedēļu nedaudz pieaug un šonedēļ 11 pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs mācības turpina 150 audzēkņi, bet desmit privātajās iestādēs – 153.

Bērnudārzi strādā, ievērojot visus ārkārtējā situācijā noteiktos drošības pasākumus, kā arī vecākiem reizi nedēļā ir jāiesniedz apliecinājums, ka ģimene pēdējo 14 dienu laikā nav bijusi ārzemēs un saskarē ar Covid-19 slimu personu un vecākiem nav citu iespēju bērnu pieskatīšanai.  

 

Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Sarmīte Joma stāsta, ka pārvalde katru dienu apkopo informāciju par audzēkņu skaitu un pedagogu darbu gan pašvaldības, gan privātajās pirmsskolas izglītības iestādēs. “Audzēkņu, kuri apmeklē bērnudārzu, skaits ir ļoti atšķirīgs – no četriem bērniem “Ķiparos” līdz pat 38 bērnudārzā “Pasaciņa”, kas kopš ārkārtējās situācijas izsludināšanas ir bijusi piepildītākā iestāde,” stāsta S.Joma.

 

Šonedēļ no kopumā 2172 audzēkņiem pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes apmeklē 150 bērni, bet privātos bērnudārzus – no 1037 audzēkņiem 153 bērni. Savukārt attālināts mācību process šobrīd ir organizēts tiem 147 piecus un sešus gadus vecajiem bērniem, kuri obligāto sagatavošanos skolai apgūst pilsētas skolās.

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē