18 °C, 1 m/s, 93 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaPilsētas bibliotēka aicina pieteikties bezmaksas datorkursiem
Pilsētas bibliotēka aicina pieteikties bezmaksas datorkursiem
19/10/2023

Jelgavas Pilsētas bibliotēka aicina ikvienu interesentu bez priekšzināšanām un iemaņām datora lietošanā pieteikties bezmaksas nodarbībām. Nodarbības sāksies novembrī. Mācības notiks Jelgavas Pilsētas bibliotēkas mācību klasē, divas vai trīs reizes nedēļā rīta un pēcpusdienas grupās. Nodarbības ilgums – 2,5 stundas.

Desmit nodarbību ciklā tiks apgūti pirmie soļi darbā ar datoru, teksta rakstīšana, informācijas meklēšana tīmeklī, varēs iemācīties izveidot savu e-pastu, lietot e-pakalpojumu portālus, sociālos tīklus, iegūt informāciju par drošību tīmeklī, apgūt attēlu apstrādes pamatus, prezentācijas veidošanu un citas iemaņas. Atsevišķa nodarbība tiks veltīta arī darbam ar planšetdatoriem. Nodarbības notiks latviešu valodā.

Pat ja mājās nav dators, vai planšetdators, tas noteikti netraucē piedalīties mācībās, jo strādāt pie datora un nostiprināt apgūtās iemaņas bez maksas var visās pilsētas publiskajās bibliotēkās – Jelgavas Pilsētas bibliotēkā (Akadēmijas ielā 26), Pārlielupes bibliotēkā (Loka maģistrālē 17), Miezītes bibliotēkā (Dobeles šosejā 100), savukārt bērnu un jauniešu bibliotēkā “Zinītis” (Zemgales prospektā 7) izmantot datoru atļauts lietotājiem vecumā līdz 25 gadiem un bērnu un jauniešu pavadošajām personām.

Vietu skaits nodarbībās ir ierobežots, tāpēc interesentiem nepieciešams iepriekš pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski https://ej.uz/pieteiktieskursiem vai Jelgavas Pilsētas bibliotēkas 1. stāvā.