14.8 °C, 3.3 m/s, 63.4 %

Ģimene

Sākumlapa JaunumiĢimenePilsētas bibliotēka ielūdz uz pavasara Ģimenes dienu
Pilsētas bibliotēka ielūdz uz pavasara Ģimenes dienu
20/03/2024

Pūpolsvētdienā, 24. martā, no pulksten 12 līdz 15 Jelgavas Pilsētas bibliotēka ielūdz uz Ģimenes dienu. Paredzētas radošās darbnīcas, fotoorientēšanās bibliotēkā, eksperimentu priekšnesumi un ceļotmīļu tikšanās.

Ģimenes dienas atklāšanā no pulksten 12 līdz 12.45 bibliotēkas apmeklētājiem būs iespēja klausīties Agitas Ūbeles stāstos “Santjāgo ceļš – ceļš ikvienam!”. Agita ir asociācijas “Camino Latvija” aktīviste un Santjāgo ceļa gājēja.

Pulksten 13 bibliotēkā viesosies “PASSWORD TECHLAB” eksperimentu darbnīca ar aizraujošiem priekšnesumiem, kas ļaus iepazīt zinātni no pavisam cita skatu punkta. No pulksten 12 līdz 14 darbosies pasaku stūrītis “Stāstīsim pasakas”, kurā mazākie apmeklētāji aicināti gan klausīties pasaku stāstījumos, gan stāstīt tās paši.

Savukārt visas dienas garumā darbosies radošās darbnīcas, kurās varēs pagatavot Lieldienu dekorus un apsveikuma kartīti, bet izstāžu zāle pārvērtīsies par “Spēļu istabu”, kurā apmeklētāji aicināti nodoties azarta priekam, spēlējot aizraujošas galda spēles.

Papildus pirmo gadu Ģimenes dienā bibliotēkas apmeklētajiem būs iespēja doties fotoorientēšanās spēlē pa bibliotēku.

Ieeja pasākumā – bez maksas.