18.9 °C, 1.6 m/s, 83.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmePilsētas ielās atjauno horizontālo apzīmējumu
Pilsētas ielās atjauno horizontālo apzīmējumu
26/05/2020

Pilsētā uzsākta horizontālā apzīmējuma atjaunošana. Primāri marķējums tiks atjaunots tajās ielās un uz gājēju pārejām, kur vērojams lielāks ceļa apzīmējumu nodilums. Marķēšana turpināsies arī jūnijā, un autovadītājiem jārēķinās, ka darba procesā var tikt noteikti īslaicīgi satiksmes ierobežojumi.

Darbi sākti ar ceļa marķējuma atjaunošanu Viskaļu ielas un Lietuvas šosejas krustojumā. “Esam apsekojuši pilsētu, apzinot vietas un ielas, kur horizontālais apzīmējums vairāk nodilis, un izveidojuši sarakstu, pēc kura krāsotāji vadās. Tāpat sadarbībā ar Jelgavas Pašvaldības policiju esam fiksējuši tās vietas, kur marķējuma atjaunošana ir ļoti nepieciešama, lai nerastos strīdīgas situācijas attiecībā uz automašīnu novietošanu,” stāsta pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” satiksmes organizācijas inženieris Kārlis Krūkliņš.

 

Horizontālā apzīmējuma atjaunošana, izmantojot plastiku vai atstarojošu materiālu, plānota visās pilsētas teritorijā esošajās asfaltētajās ielās. Izņēmums vien ir tās, kur notiek plānotie remontdarbi un asfalta seguma atjaunošana. Darbs turpināsies arī jūnijā, bet augustā un septembrī plānots atjaunot vasaras sezonā nodilušo horizontālo apzīmējumu, kā arī veikt krāsošanas darbus tajās ielās, kur būs noslēgušies remontdarbi.

 

Šobrīd naktis vēl ir pavēsas, tāpēc darbi galvenokārt norit dienā, maksimāli cenšoties netraucēt satiksmi, tomēr autovadītājiem jārēķinās, ka pilsētā var būt īslaicīgi satiksmes ierobežojumi. Tiklīdz naktīs kļūs siltāks, ielas tiks marķētas vakara un nakts stundās, kad ir mazāka satiksmes intensitāte.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta, “Pilsētsaimniecība”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē