-6.4 °C, 2.7 m/s, 90 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētas labākie skolēni saņem atzinības rakstus
Pilsētas labākie skolēni saņem atzinības rakstus
25/05/2012

Ceturtdien, 24. maijā, pilsētas svētku laikā Jelgavas kultūras namā notika pilsētas labāko skolēnu, skolotāju un viņu vecāku pieņemšana pie Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa. Atzinības raksti tika pasniegti 101 skolēnam no dažādām pilsētas izglītības iestādēm un 74 pedagogiem.

Foto: Ivars Veiliņs

24. maijā pilsētas svētku laikā Jelgavas kultūras namā notika pilsētas labāko skolēnu, skolotāju un viņu vecāku pieņemšana pie Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa. Atzinības raksti tika pasniegti 101 skolēnam no dažādām pilsētas izglītības iestādēm un 74 pedagogiem.

Pieņemšanā pie Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja tika pasniegti pilsētas Atzinības raksti par skolēnu panākumiem novada, valsts mēroga mācību olimpiādēs, zinātniski pētnieciskos darbos un dažādos konkursos.

Svētku uzrunā A. Rāviņš uzsvēra, ka viena no svarīgākajām prioritātēm pilsētā ir izglītība un pievienotās vērtības radīšana izglītības sistēmā, lai ikviens mūsu pilsētas bērns un jaunietis, sākot no bērnudārza un beidzot ar profesionālās un augstākās izglītības ieguvēju, saņemtu pēc iespējas labāku un kvalitatīvāku pamatskolas, vidējo un profesionālo izglītību.
Klātesošos ar panākumiem un pilsētas vārda nešanu ne tikai valstī, bet arī ārpus tās sveica Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis un Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza.

Septiņi pilsētas pedagogi saņēma arī pateicības rakstus par dalību pedagogu metodisko izstrādņu skatē. Šāds apbalvojums piešķirts Jelgavas 6. vidusskolas skolotājai Ainai Jēgerei, Jelgavas 6. vidusskolas skolotājai Marinai Beitānei, Jelgavas 1. speciālās internātpamatskolas skolotājai Lienei Melbārzdei, Jelgavas 1. ģimnāzijas skolotājai Lindai Stepenai, Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolotājai Lienei Sabulei, Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolotājai Agnesei Freibergai un Jelgavas 4. pamatskolas skolotājai Dinai Sējai.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē