22.5 °C, 1.7 m/s, 69.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPilsētas mērs bērniem lasa grāmatu par apkampieniem
Pilsētas mērs bērniem lasa grāmatu par apkampieniem
25/04/2018

Trešdien, 25. aprīlī, Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš viesojās Jelgavas pilsētas bibliotēkā, lai lasītu bērnudārza “Gaismiņa” grupas “Bitītes” bērniem pasaku – Deivida Mellinga grāmatu “Kur ņemt vienu apkampienu?”. Šāda aktivitāte Bibliotēku nedēļas laikā jau kļuvusi par tradīciju.

Grāmata stāsta par Duglasu – mazu lācīti ar plašu sirdi, kurš grib kādam dāvāt savu mīlestību. Jaukā pavasara rītā lācītis pamostas un saprot, ka viņam ir nepieciešams apkampiens. Lācītis dodas meklēt kādu, ko varētu apmīļot. Tomēr, šķiet, neviens cits tā īsti neilgojas pēc apkampiena. Vienīgi laipnais trusītis grib palīdzēt. Viņš aizved Duglasu pie paša labākā apkampēja pasaulē… Kurš gan tas varētu būt?

 

Pirms pasakas lasīšanas A.Rāviņš no bērniem noskaidroja, vai viņiem vispār patīk grāmatas un kādas. Uz ko izskanēja atbildes, ka patīk tās šķirstīt un klausīties stāstus. Saistošas esot enciklopēdijas, grāmatas par dinozauriem, mašīnām, princesēm un tumsu.  Pilsētas mērs bērnus mudināja turpināt klausīties un lasīt pasakas, jo tās māca daudz labu un palīdz izzināt pasauli.

 

Šogad Bibliotēku nedēļa notiek laikā no 23. līdz 29. aprīlim, un tas ir laiks, kad bibliotēkas ar dažāda veida norisēm un citām aktivitātēm pastiprināti pievērš uzmanību sev, savam darbam un bibliotēku nozīmei sabiedrībā.

 

Foto – pašvaldības arhīvs.

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē