21.7 °C, 1.7 m/s, 66.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsPilsētas svētkos – fotoorientēšanās pa Jelgavu
Pilsētas svētkos – fotoorientēšanās pa Jelgavu
19/05/2021

Jelgavas Pilsētas svētku laikā, no 22. līdz 31. maijam, notiks fotoorientēšanās “Esi daļa no Jelgavas”. Dalībniekiem sev ērtā laikā jāatrod 24 objekti pilsētā un pie tiem jānofotografējas.

Aktivitātē dalībnieki var piedalīties individuāli vai komandā – vienas mājsaimniecības ietvaros –, bet vērtēti tiks visi kopā. Dalībniekam sev ērtā laikā un veidā jāapmeklē visi 24 kontrolpunkti, kas ir atzīmēti kartē, un pie tajā esošā objekta jānofotografējas saskaņā ar instrukciju. “Pasākuma mērķis ir mudināt jelgavniekus doties ārā un kustēties, vienlaikus apskatot dažādas pilsētas vietas un objektus. Dalībnieks visu maršrutu var veikt vienā vai vairākos piegājienos. Katrā kontrolpunktā ir kāds no attēlos redzamajiem objektiem, pie kura jānofotografējas tādā pašā pozā kā melnais cilvēciņš instrukcijas attēlā,” stāsta Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” sporta pasākumu projektu speciāliste Irina Kolosova.

 

Dalībniekiem attēli no visiem 24 kontrolpunktiem jāiesūta pa e-pastu jelgavasporto@gmail.com līdz 31. maijam (ieskaitot). Noslēdzoties aktivitātei, pēc nejaušības principa tiks noteikti trīs pārsteiguma balvu ieguvēji no dalībniekiem, kuri būs apmeklējuši visus kontrolpunktus. Fotoorientēšanās dalībniekiem plānots rīkot arī konkursu Facebook grupā “Jelgava sporto”.

 

Šo aktivitāti organizē “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar orientēšanās klubu “Alnis”. Fotoorientēšanās “Esi daļa no Jelgavas” ir “Sporta servisa centra” organizētā iniciatīvu cikla “Būšu aktīvs” 9. sportiskā apņemšanās. Iniciatīvu cikls ir veltīts “Sporta servisa centra” 20. gadadienai, ko iestāde atzīmēs šā gada 2. augustā.

 

KARTE

 

 

Foto: publicitātes