20.4 °C, 1.9 m/s, 83.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsPilsētas svētkos – sportisks izaicinājums
Pilsētas svētkos – sportisks izaicinājums
29/04/2020

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” pilsētas svētku mēnesī jelgavniekiem sarūpējusi dāvanu – sportisku izaicinājumu –, kas vienlaikus ir arī aicinājums nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ārā, ievērojot visus valstī ārkārtējās situācijas laikā noteiktos ierobežojumus.

Jelgavas svētku sportiskais izaicinājums būs pieejams elektroniski – lai tajā piedalītos, jāreģistrējas platformā jelgava.efectio.com. Uzdevumi tiks publicēti visu maiju otrdienās, ceturtdienās un sestdienās, sākot no 2. maija pulksten 10 un beidzot ar 30. maiju pulksten 7. Pavisam jelgavniekiem tiks piedāvāti 13 sportiski izaicinājumi. Pildīt uzdevumus var divos veidos: piedaloties virtuālās sacensībās ar citiem dalībniekiem un krājot punktus par katru izpildītu uzdevumu vai vienkārši iesaistoties sportiskās aktivitātēs un labi pavadot laiku.

 

Lai piedalītos virtuālajās sacensībās, platformā jāreģistrējas līdz 10. maijam. Nokavēto uzdevumu izpildīšanai tiks paredzēts papildu laiks – dažas dienas jūnijā. Par katru izpildītu uzdevumu dalībnieks nopelnīs punktus – jo ātrāk uzdevums tiks izpildīts (ieteicams to izpildīt līdz nākamā uzdevuma publicēšanai) un jo precīzāk būs ievēroti nosacījumi, jo vairāk punktu dalībnieks nopelnīs. Dalībnieki, kuri būs izpildījuši visus izaicinājumus, saņems virtuālu diplomu par piedalīšanos – kā apliecinājumu savai apņēmībai –, kā arī piedalīsies ar sportu saistītu balvu izlozē.

 

Būtiski ir tas, ka izaicinājumus katrs var pildīt sev ērtā laikā, tādējādi ievērojot visus saistībā ar ārkārtējo stāvokli noteiktos ierobežojumus. Savukārt izveidotajā platformā katrs dalībnieks varēs dalīties iespaidos ar citiem, redzēt, cik cilvēku pieņēmuši sportisko izaicinājumu un kā viņiem veicies ar uzdevumu izpildi, kā arī apskatīt citu dalībnieku iesūtītās fotogrāfijas, kas būs jāuzņem kā atskaite par uzdevuma paveikšanu.

 

Piedāvātie izaicinājumi būs saistīti ar sportu – tās ir dažādas sportiskas aktivitātes pilsētvidē, bet atsevišķus uzdevumus var pildīt arī mājās. “Uzdevumi, kas sagaida jelgavniekus sportiskajā izaicinājumā, nav sarežģīti un arī neprasa iegādāties specifisku sporta inventāru, lai tos varētu izpildīt pēc iespējas plašāks interesentu loks – sākot ar bērniem un beidzot ar senioriem,” norāda “Sporta servisa centra” sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko, piebilstot: lai saglabātu pārsteigumu, precīzi uzdevumi netiks atklāti. Lai varētu fiksēt to, ka uzdevums ir izpildīts, būs nepieciešams viedtālrunis ar fotoaparāta un hronometra funkciju un iespēju izmantot mobilās sporta lietotnes vai sporta pulkstenis.

 

Reģistrēties platformā jelgava.efectio.com varēs līdz 20. maijam – tie, kuri pievienosies pēc 10. maija, varēs pārbaudīt sevi un iesaistīties sportiskās aktivitātēs, bet virtuālajās sacensībās piedalīties vairs nevarēs.

 

Jāpiebilst, ka Jelgavas svētku sportiskajā izaicinājumā iesaistīties aicināti ne vien jelgavnieki, bet ikviens, kurš vēlas svinēt Jelgavas svētkus, izpildot izaicinājuma uzdevumus savā dzīves vietā. 

 

 

Foto: ekrānšāviņš