16.6 °C, 1.2 m/s, 89.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsPirmajā pludmales volejbola turnīrā piedalās 23 komandas
Pirmajā pludmales volejbola turnīrā piedalās 23 komandas
02/08/2021

Aizvadīts pirmais no šovasar plānotajiem diviem pludmales volejbola turnīriem Jelgavā, Pasta salā, kurā uzvarētāji tika noskaidroti 23 komandu konkurencē. Otrais posms notiks 28. augustā.

Komandas tika sadalītas sešās apakšgrupās. Katrā apakšgrupā komandas aizvadīja vienu setu līdz 15 punktiem. Sieviešu un jauktajām komandām tika piešķirts handikaps attiecīgi pieci un trīs punkti. Pirmās divas komandas no katras grupas un četras labākās komandas starp tām, kas izcīnīja trešo vietu grupā, ņemot vērā grupu turnīrā uzvarēto vai zaudēto punktu attiecību, kvalificējās izslēgšanas spēlēs. Izslēgšanas spēlēs tika aizvadīts viens sets līdz 21 punktam, bet, sākot no pusfināliem – divi seti līdz 21 punktam.

 

1. vietu turnīrā izcīnīja Jānis Gabranovs un Rihards Vilmanis, 2. vietu – Niks Freimanis un Toms Tālbergs, 3. vietu – Sergejs Kozlovs un Elvijs Taujenis.

 

Jāatgādina, ka otrais šīs vasaras Jelgavas pilsētas atklātā pludmales volejbola turnīra posms notiks 28. augustā pulksten 10. Sacensībās var piedalīties visi spēlēt gribētāji bez vecuma, dzimuma un profesionalitātes līmeņa ierobežojuma. Visas komandas spēlēs kopā. Piesakoties iepriekš, dalība turnīrā būs bez maksas. Vārdiskais pieteikums (vārds, uzvārds, dzimšanas gads un kontakttālrunis) jāiesūta līdz 27. augusta pulksten 23.59 pa e-pastu vkbiolars@gmail.com. Piesakoties sacensību dienā Pasta salā, dalības maksa būs 10 eiro no komandas.

 

Piesakoties dalībai turnīrā, dalībnieki apliecina, ka ir iepazinušies ar konkursa nolikumu (pieejams raksta beigās), tai skaitā personas datu apstrādes noteikumiem, un sniedz piekrišanu personas datu apstrādei. Dalībnieku personas dati, piemēram, vārds, uzvārds, kontaktinformācija, fotoattēls, videoattēls, tiks apstrādāti nolūkā noorganizēt sacensības, novērtēt to rezultātus, informēt sabiedrību par sacensību norisi un veicināt interesi par pludmales volejbolu, aktīvu dzīvesveidu un atpūtas iespējām Pasta salā.

 

Jelgavas pilsētas atklāto pludmales volejbola turnīru divos posmos organizē volejbola klubs “Biolars/Jelgava” sadarbībā ar Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādi “Sporta servisa centrs”.

 

JELGAVAS PILSĒTAS ATKLĀTĀ PLUDMALES VOLEJBOLA TURNĪRA NOLIKUMS

 

Foto: Igors Saņuks