19.5 °C, 2.4 m/s, 84.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPirmdien ielu kaisīšana sākta pirms pulksten 4
Pirmdien ielu kaisīšana sākta pirms pulksten 4
01/02/2021

Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centrā (POIC) informē, ka ziemas dienests pirmdien pulksten 3.45 no rīta sācis tranzīta un 2. maršruta ielu kaisīšanu ar mitro sāli un ietvju tīrīšanu. Par pamanītajām ielu un ietvju seguma problēmām Jelgavas pilsētā iedzīvotāji aicināti ziņot POIC pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

Ņemot vērā, ka aizvadītājā naktī nav snidzis, ietvju tīrīšanā nav tikušas iesaistītas tehnikas vienības un kaisīšanas darbus veikuši sētnieki. Tā kā ietves nav noklājusi jauna sniega kārta, joprojām darbojas arī iepriekš kaisītais sāls. Jāatgādina, ka pašvaldība uztur kārtībā ielas, publiskās teritorijas un 55 procentus pilsētas ietvju, savukārt juridiskas un fiziskas personas ir atbildīgas par savam privātīpašumam piegulošo publiskā lietošanā esošo ietvju uzturēšanu līdz brauktuves malai, kā arī daudzdzīvokļu māju pagalmu piebraucamo ceļu un gājēju celiņu uzturēšanu.

 

Jāuzsver, ka ziemas periodā visu diennakti tiek sekots līdzi laikapstākļiem, lai nokrišņu laikā un līdz ar apledojuma veidošanos maģistrālās ielas un tiltu brauktuves nekavējoties apstrādātu ar pretslīdes materiālu.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē