-1.8 °C, 4.3 m/s, 91 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPirmo reizi Latvijā notiks „Vasaras basketbola tūre“
Pirmo reizi Latvijā notiks „Vasaras basketbola tūre“
15/05/2008

Foto autors: Ivars Veiliņš

Foto autors: Ivars Veiliņš

Sestdien, 24.maijā no pulkst. 11 pie Jelgavas sporta halles, paralēli Jelgavas sporta dienas aktivitātēm, pirmo reizi Latvijā notiks „Vasaras basketbola tūre“. Atšķirībā no tradicionālajām ielu basketbola sacensībām, tūres pasākumos būs iespēja piedalīties ikvienam interesentam.

Visas dienas garumā ikviens „sirdī basketbolists“ varēs sacensties metienu (soda, trīspunktu un slam dunk), meistarības (1:1), zīmēšanas un citos konkursos. Būs iespēja noskatīties Latvijas Nacionālo izlašu aizraujošāko spēļu video un „mērīties“ ar Latvijas labākajiem basketbolistiem.

Vienā no aktivitāšu zonām notiks „Reebok ielu basketbola“ turnīri. Tajos aicināti pieteikties 1989.-1992. gadā dzimušie jaunieši un jaunietes. Katra turnīra 2 labākās komandas kvalificēsies finālam Rīgā, lai cīnītos par galveno balvu – komandas braucienu uz NBA spēli. Pieteikšanās Jelgavas turnīram jau sākusies „Vasaras basketbola tūres“ interneta lapā – www.basits.lv.

2008. gada vasarā “Vasaras basketbola tūres” pasākumi notiks arī Liepājā, Cēsīs, Ventspilī, Valmierā un Rīgā, lai veicinātu Latvijas iedzīvotāju, īpaši jauniešu, interesi par šo sporta veidu, iepazīstinātu ar Latvijas basketbolistu sasniegumiem un vienkārši radītu iespēju izbaudīt aizraujošu vasaras notikumu.

Tūres pasākumus organizē Kultūras un sporta veicināšanas biedrība, atbalsta „Latvijas Basketbola savienība“, „Hansabanka“, „Reebok“, „100% sports“, „Radio SWH“ un „Sporta Avīze“.

Informāciju sagatavoja
Džoanna Kota
projekta vadītāja
Mob.tel. 29273131