18.3 °C, 2.8 m/s, 85.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPirms izmet lielgabarīta atkritumus, internetā noskaidro, kad tos izved!
Pirms izmet lielgabarīta atkritumus, internetā noskaidro, kad tos izved!
04/12/2020

SIA “Jelgavas komunālie pakalpojumi” iesaka jelgavniekiem, pirms nest veco dīvānu vai krēslu uz atkritumu konteineru novietni, uzņēmuma mājaslapā, lielgabarīta atkritumu grafikā, noskaidrot, kad no konkrētā laukuma tie tiks izvesti. Tādējādi būtu iespējams panākt, ka atkritumu konteineru laukumā neuzkrājas liela izmēra atkritumi, kas nereti rada nepievilcīgu skatu.

Uzņēmuma mājaslapā www.komunalie.lv pieejams lielgabarīta atkritumu izvešanas grafiks gan no daudzdzīvokļu mājām, gan privātmājām. “Sistēma ir ļoti vienkārša – jāizvēlas mājas tips (daudzdzīvokļu māja vai privātmājā) un meklēšanas ailē jānorāda iela,” skaidro uzņēmumā. Lielgabarīta atkritumu izvešanas grafiks ir pieejams ŠEIT.

 

Uzņēmumā norāda, ka par lielgabarīta atkritumiem netiek uzskatīts tas, kas izrādījies nevajadzīgs pēc garāžas, bēniņu, pagraba uzkopšanas. Tāpat par lielgabarīta atkritumiem netiek atzīti maisi ar vecu apģērbu vai koku lapām, automašīnu riepas vai celtniecības atkritumi (būvgruži). Šo atkritumu izvešanas nosacījumus var noskaidrot uzņēmumā vai, izņemot nolietotās riepas, nogādāt atkritumu poligonā “Brakšķi”.

 

Jāpiebilst, ka vienu reizi mēnesī lielgabarīta atkritumu izvešanas pakalpojums tiek nodrošināts arī privātmāju iedzīvotājiem. To izvešana ir obligāti iepriekš jāsaskaņo – vismaz vienu dienu pirms uzņēmuma grafikā piedāvātā lielgabarīta atkritumu izvešanas datuma, zvanot pa tālruni 63026010, 63023469 vai 63048965.

 

 

Foto: publicitātes

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē