24.4 °C, 2.1 m/s, 82.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPMLP Jelgavas nodaļā personu apliecinošu dokumentu noformēšanu nodrošinās arī divās sestdienās
PMLP Jelgavas nodaļā personu apliecinošu dokumentu noformēšanu nodrošinās arī divās sestdienās
03/08/2022

Ņemot vērā lielo pieprasījumu pēc personu apliecinošiem dokumentiem, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) vairākās nodaļās, tostarp Jelgavas nodaļā, rindas kārtībā nodrošinās pilsoņu un nepilsoņu personu apliecinošu dokumentu – pases un eID kartes – noformēšanu un izsniegšanu sestdienās.

Jelgavas nodaļā pilsoņu un nepilsoņu pases un eID kartes rindas kārtībā būs iespējams noformēt un saņemt 3. septembrī un 17. septembrī no pulksten 8 līdz 16. Līdzīgi personu apliecinošu dokumentu noformēt sestdienās varēs arī Rīgas 1. nodaļā – 6. un 20. augustā, kā arī 3. un 17. septembrī, bet Daugavpils nodaļā rindas kārtībā pakalpojumu nodrošinās 10. septembrī.

 

Kā informē PMLP, pakalpojumu saņemšana rindas kārtībā notiks bez iepriekšēja pieraksta. Klientiem, ierodoties saņemt pakalpojumu, tiks izdalīts noteikts numuriņu skaits, un katrs klients ar numuriņu tiks apkalpots atbilstoši tā kārtai rindā.

 

Lai pakalpojumu saņemšana noritētu veiksmīgi, ierodoties mainīt pasi un/vai eID karti, obligāti jāņem līdzi vecais personu apliecinošais dokuments, kas būs jānodod nodaļā.

 

Ņemot vērā Covid-19 infekcijas pieaugumu valstī, PMLP aicina, ierodoties saņemt pakalpojumu, lietot sejas masku.

 

Pārvalde atgādina, ka, noformējot bērnam pasi vai eID karti, bērna klātbūtne līdz deviņu gadu vecumam (ieskaitot) nav obligāta – bērnam ar vecāku nodaļā obligāti jāierodas tikai vienu reizi, un tas var būt arī noformēto dokumentu saņemšanas brīdī. Šādā gadījumā, lai noformētu bērnam dokumentu, nepieciešama fotosalonā izgatavota bērna fotogrāfija, kuru vecāks iesniegs klientu apkalpošanas speciālistam, ierodoties izgatavot dokumentus.

 

 

Foto: Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē