18.8 °C, 1.3 m/s, 90.1 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaPolicija meklē Tevi Jelgavā!
Policija meklē Tevi Jelgavā!
10/07/2024

Valsts policijas koledža (VPK) ir uzsākusi reflektantu uzrunāšanas kampaņu “Policija meklē Tevi!”. Kampaņas mērķis ir iedrošināt un motivēt vidusskolu absolventus un personas līdz 40 gadu vecumam atklāt sevī policistu un realizēt savu potenciālu.

Ir cilvēki, kuri klasē, darbā un dzīvē ir tendēti uz labu un palīdzēšanu citiem. Tie ir cilvēki, kuri ir sabiedriski aktīvi, demonstrē savu labo gribu, ir uzņēmīgi un atbildīgi pret to, ko dara. Tieši šādus cilvēkus Valsts policijas koledža kampaņā “Policija meklē Tevi!” vēlas uzrunāt un aicina pievienoties saliedētai un motivētai komandai, kuras misija ir rūpēties par līdzcilvēkiem.

Valsts policijas koledža piedāvā studijas divās izglītības programmās:

  • Īsā cikla profesionālās augstākās izglītības programmā “Policijas darbs”, kuru VPK īsteno iekšējās drošības akadēmijas ietvaros, un tās mācību ilgums ir 2,5 gadi, bet iegūstamā kvalifikācija – Valsts policijas jaunākais virsnieks;
  • Arodizglītības programmā “Policijas darbs”, kuras mācību ilgums ir 10 mēneši un iegūstamā kvalifikācija – Valsts policijas jaunākais inspektors.

Dokumentu iesniegšana studijām Valsts policijas koledžā norisinās līdz 21. jūlijam. VPK aicina izvērtēt savas stiprās īpašības un pievienoties 2024./2025. mācību gada kadetu pulkam un kļūst par policistu.

Plašāk par studiju iespējām un dokumentu iesniegšanu var uzzināt tīmekļvietnē policists.lv.