-3.2 °C, 1.7 m/s, 76.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPrezentēs jaunu e-apmācību programmu
Prezentēs jaunu e-apmācību programmu
11/06/2008

Foto autors: Ivars Veiliņš

Foto autors: Ivars Veiliņš

Pirmdien, 16. jūnijā, plkst. 11:00 sporta un atpūtas kompleksā Zemgale Rīgas ielā 11 konferenču zālē notiks projekta “Interaktīvo elektronisko mācību līdzekļu izveide un integrācija pedagoģiskās korekcijas programmās” noslēguma seminārs, kura laikā tiks prezentēta inovatīva e-apmācību programma „Iepazīsti sevi un pasauli”.

Pasākumā piedalīsies akciju sabiedrības “Datorzinību centrs” valdes loceklis Andris Ķikāns, kurš iepazīstinās ar projekta mērķiem, gaitu un rezultātiem. Klātienē par projekta rezultātā tapušo e-apmācību programmu „Iepazīsti sevi un pasauli” stāstīs un demonstrēs programmas sagatavotāji – JRPIC speciālisti un Jelgavas 2. sanatorijas internātpamatskolas pedagogi.

Projekta galvenais mērķis ir mācību procesu traucējošu faktoru ietekmes mazināšana un pārvarēšana pedagoģisko korekcijas programmu attīstības un inovatīvu mācību kursu izveides ceļā. E-apmācības programma, kurā iekļautas četras tematiskās jomas: Datorzinības, Sociālo prasmju attīstīšana, Telpiskās un loģiskās domāšanas attīstīšana un Karjeras izglītība, ar vizuāliem materiāliem ļaus sagatavot skolēnus reālām dzīves situācijām un labāk apgūt vispārizglītojošos priekšmetus.

Inovatīvā e-apmācību programma „Iepazīsti sevi un pasauli” būs pieejama arī citām skolām. Projekta kopējās izmaksas ir 62 651.07 latu. No Eiropas Sociālā fonda ir saņemti 80% vajadzīgā finansējuma, bet pārējā vajadzīgā summa ir piešķirta no valsts budžeta.

Interesenti laipni aicināti!

Informāciju sagatavoja
Jelgavas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību sektora speciāliste
Laura Majore