17.6 °C, 1.7 m/s, 87.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSociālais atbalstsProfesionālās rehabilitācijas pakalpojumi personām ar garīga rakstura traucējumiem
Profesionālās rehabilitācijas pakalpojumi personām ar garīga rakstura traucējumiem
26/06/2020

Sociālās integrācijas valsts aģentūra organizē profesionālās rehabilitācijas pakalpojumus personām ar garīga rakstura traucējumiem. Pakalpojumu ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā vai sabiedrībā atbalstu saņems vēl 50  pieaugušie no dažādām Latvijas pilsētām un novadiem.

ESF projekta dalībniekiem profesionālās piemērotības noteikšanas un mācību laikā nodrošināta prasmju apmācība, ēdināšana, izmitināšana un sociālpsiholoģiskais atbalsts Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA),  Jūrmalā, 4 līdz 6 mēnešu garumā.

 

Lai kļūtu par SIVA ESF projekta dalībnieku, vispirms ir jāpiesakās uz SIVA projekta profesionālās piemērotības noteikšanas 10 dienu nodarbībām Jūrmalā. Tuvākie datumi: 20. jūlijs, 3. un 17. augusts.

 

Personām ar garīga rakstura traucējumiem piedāvā apgūt tādas dzīvei derīgas un darba tirgum nepieciešamas prasmju programmas kā “Trauku novākšana”, “Trauku mazgāšana, spodrināšana”, “Augļu un dārzeņu šķirošana”, “Preču ievietošana tirdzniecības zālē” un Preču kraušana noliktavā. Ikvienam prasmju programmu pabeigušajam ESF projekts nodrošina patstāvīgas dzīves, nodarbinātības vai darba meklējumu uzsākšanai nepieciešamo atbalstu un konsultācijas.

 

Lai kļūtu par SIVA ESF projekta dalībnieku, jāpiesakās pa tālruni 26385047, e-pasts: sivaprojekts@siva.gov.lv profesionālās piemērotības noteikšanas nodarbībām Jūrmalā.