22.2 °C, 2.9 m/s, 52.6 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaProjektā “Mācītspēks” sniegs iespēju kļūt par “Iespējamās misijas” skolotāju
Projektā “Mācītspēks” sniegs iespēju kļūt par “Iespējamās misijas” skolotāju
26/03/2020

Notiek dalībnieku uzņemšana “Iespējamās misijas” sadarbības projektā “Mācītspēks”, kurā 100 profesionāļiem tiks sniegta iespēja iegūt skolotāja kvalifikāciju un kļūt par “Iespējamās misijas” skolotāju. Līdz 7. aprīlim pieteikties aicināti visdažādāko profesiju pārstāvji, kuri savu nākotni redz skolotāja darbā.

Skolotāju izglītības projekts “Mācītspēks” nodrošina iespēju dažādu jomu profesionāļiem kļūt par prasmīgiem skolotājiem. Pieteikumi gaidīti no jomu profesionāļiem, kas līdz līdz 2020. gada jūlijam ieguvuši vismaz bakalaura vai augstāko profesionālo 2. līmeņa izglītību. Pieteikšanās brīdī potenciālais dalībnieks var būt arī pēdējā kursa students. Tāpat svarīgi, lai topošā skolotāja augstākā izglītība nodrošina zināšanas un prasmes mācīt kādu no vispārējās izglītības mācību priekšmetiem un augstākajā izglītībā apgūti vismaz 12 kredītpunkti mācību priekšmetam atbilstošā jomā.

 

Programmas “Mācītspēks” ilgums ir 2 gadi, un to īsteno Latvijas Universitāte, Liepājas Universitāte un Daugavpils Universitāte sadarbībā ar “Iespējamo misiju”. Pirmajā gadā norisināsies studijas dalībnieka izvēlētās augstskolas 2. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā, bet otrajā gadā mācības notiks nodibinājuma “Iespējamā misija” mācību programmā. Dalībnieki mācīsies plānot un vadīt mācību procesu, kā arī motivēt skolēnus sasniegt vairāk. Programmai noslēdzoties, dalībnieki iegūs skolotāja kvalifikāciju, individuālu atbalstu no mentora, augstskolas mācībspēkiem un “Iespējamās misijas” komandas, kas sekos līdzi viņu profesionālajai izaugsmei un mērķu sasniegšanai. Projekta dalībniekiem būs iespēja strādāt skolās visā Latvijā

 

Peteikšanās notiek elektroniski. Pieteikuma forma atrodama ŠEIT. Savukārt vairāk par projektu var uzzināt ŠEIT.

 

 

Foto un informācija: Nodibinājums “Iespējamā misija”