15.1 °C, 1.3 m/s, 98.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaProjekts “Stilīgs un veselīgs” turpināsies tiešsaistē
Projekts “Stilīgs un veselīgs” turpināsies tiešsaistē
08/04/2021

No 11. aprīļa līdz 23. maijam ik svētdienu jaunieši aicināti piedalīties izglītojošā  un informatīvā tiešsaites lekciju ciklā – “Stilīgs un veselīgs”, lai kopā ar dažādiem jomas ekspertiem izzinātu savas emocijas, kā tikt galā ar ikdienas stresu, miega problēmām un uzturētu savu ķermeni veselīgu. Pasākumi ir bez maksas un tie norisināsies “Zoom” platformā.

Kā informē organizatori Kultūras un mākslas centrā “Nātre”, jau trešo gadu jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem aicināti piedalīties projektā “Stilīgs un veselīgs”, kas šoreiz notiks online jeb tiešsaistes formātā. Katra nodarbība būs veltīta kādai īpašai tēmai, ko jaunieši paši ierosinājuši. Tā piemēram, varēs uzzināt, kā tikt galā ar stresu, kā kļūt par personību un nebaidīties izpaust savu viedokli, cik mūsu emocionālajai veselībai ir svarīgs miegs, kā arī varēs kopīgi izsmieties un improvizēt kopā ar izciliem un stilīgiem lektoriem – psihologiem, kosmetologiem, improvizatoriem, sportistiem.

 

Lekcijā “Neļauj darīt sev pāri!” kopā ar “Dardedzes centra” speciālisti Anastasiju Pušņakovu tiks runāts par emocionālo un psiholoģisko vardarbību un kur meklēt palīdzību. Savukārt kopā ar lektoru Artūru Miksonu dalībnieki mācīsies ievilkt elpu no ikdienas lekcijā “Kā paņemt pauzi?”. Lekciju ciklā piedalīsies arī tādi jauniešu iemīļoti lektori kā Natālija Bērziņa, Marks Jermaks, Inese Lietaviete, Uģis Točs un citi.

 

Visa informācija par “Stilīgs & Veselīgs” pasākumiem tiks publicēta mājaslapā www.natre.lv, kā arī sociālajos tīklos. Pirms katra pasākuma būs pieejams arī detalizēts apraksts par tēmu un lektoriem. Pirmais pasākums gaidāms jau šo svētdien, 11. aprīlī pulksten 14. Pasākuma nosaukums ir “Iekšējais un ārējais skaistums”, un tajā tiks runāts par skaistu emocionālo pasauli kopā ar psiholoģi Dainu Kalniņu un par veselīgu ādu un tās kopšanu ar kosmetoloģi Lailu Klēbahu–Kalniņu.

 

Jauniešu online lekcijas “Stilīgs un veselīgs” organizē Kultūras un mākslas centrs “Nātre”. Pasākums īstenots projekta “Veselības veicināšana Jelgavā” (projekta numurs 9.2.4.2/16/I/085) ietvaros.