19 °C, 2.9 m/s, 87 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaPubliskā slidotava Pasta salā šosezon apmeklēta jau 5000 reižu
Publiskā slidotava Pasta salā šosezon apmeklēta jau 5000 reižu
22/01/2020

Jelgavas publiskā slidotava Pasta salā šajā ziemas sezonā apmeklēta jau 5000 reižu. Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) norāda, ka slidot nāk visa ģimene – bērni, jaunieši, vecāki un arī vecvecāki. Aizvien populārāka kļūst arī slidošana ar nūjām, kurai ir savi pastāvīgie klienti. Pasta salas publiskā slidotava slidotājus darbdienās gaida no pulksten 15.30, bet brīvdienās – no pulksten 12.30.

Pasta salas publiskā slidotava ziemas sezonā darbu sāka pagājušā gada 16. novembrī un līdz 20. janvārim tā ir apmeklēta 5000 reižu. Neskatoties uz visai silto ziemo, slidotava savu darbu turpina un laikapstākļu dēļ šosezon neviens slidošanas seanss nav atcelts. “Jāatzīst gan, ka elektrības rēķins šoziem ir uz pusi lielāks nekā pērn, jo ledus saldēšana notiek nepārtraukti – visu diennakti. Agrāk pie mīnus grādiem pa nakti kompresori izslēdzās, bet šosezon tie gandrīz visu laiku strādā, lai nodrošinātu ledu. Galvenais uzdevums ir izpildīts – jelgavnieki var slidot neatkarīgi no laikapstākļiem un svarīga nozīme ir arī slidotavas jumtam,” atzīst ZOC valdes loceklis Armands Ozollapa.

 

Viņš norāda, ka slidot nāk dažāda vecuma jelgavnieki un arī pilsētas viesi, tostarp ārzemnieki. Lielākais noslogojums slidotavai, protams, ir brīvdienās, taču arī darbdienu vakara stundas ir pieprasītas. “Arvien populārāks kļūst slidošanas seanss ar hokeja nūjām. Jāteic, ka šajā slidojumā publika daudz nemainās – ir pastāvīgie klienti, kuri izveidojuši savas komandas un rīko sacensības savā starpā. Mūs priecē, ka jelgavnieki izmanto iespēju un pavada laiku aktīvi,” tā A.Ozollapa.

 

Pasta salas slidotavā darba dienās publiskā slidošana notiek pulksten 15.30, 17 un 20, bet slidošana ar hokeja nūjām – pulksten 18.30, bet brīvdienās publiskā slidošana notiek pulksten 12.30, 14, 15.30, 17 un 20, savukārt slidošana ar hokeja nūjām – pulksten 18.30.

 

Slidojuma ilgums – viena stunda. Laikā starp slidojumiem laukumam tiks veikta apkopšana, ledus atjaunošana. Maksa par slidojuma seansu 2,50 eiro, ar hokeja nūjām 3 eiro. Apmeklētāji var ierasties ar savām slidām, gan arī tās iznomāt. Slidu nomas maksa – 2 eiro.

 

Slidotavā var norēķināties tikai skaidrā naudā. Sīkāku informāciju par slidotavas darba laiku un noslodzi var iegūt ZOC mājaslapas www.zoc.lv sadaļā “Slidotava”. Papildu informāciju par slidojumiem, laukuma rezervāciju iespējams uzzināt arī pa tālruni 20367677.

 

Jāpiebilst, ka publiskajā slidotavā notiek ne tikai slidošanas seansi, bet arī slidošanas apmācības bērniem bez priekšzināšanām Veselības veicināšanas programmas ietvaros, kā arī vairākas reizes nedēļā treniņus tajā aizvada Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi.

 

Šī ir otrā slidotavas ziemas sezona pēc jumta izbūves. Publiskā slidotava aizvadītajā ziemas sezonā tika atvērta no 17. novembra līdz 17. martam, un tā tika apmeklēta 6283 reizes.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē