28.2 °C, 3.4 m/s, 42.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPubliskajai apspriešanai nodod detālplānojumu Kalnciema ceļā 83A
Publiskajai apspriešanai nodod detālplānojumu Kalnciema ceļā 83A
15/11/2022

Publiskajai apspriešanai nodots detālplānojuma nekustamajam īpašumam Kalnciema ceļā 83A projekts. Detālplānojuma risinājumi paredz atdalīt atsevišķā zemes vienībā lieguma “Lielupes palienes pļavas” teritoriju un savrupmāju apbūves teritorijā izveidot 13 jaunas savrupmāju vai rindu māju būvniecībai piemērotas zemes vienības. Lai nodrošinātu piekļuvi plānotajiem īpašumiem, ir paredzēts koplietošanas ceļš, kas pieslēgsies Kalnciema ceļam. Detālplānojuma teritorija pieder SIA “Sinots nekustamie īpašumi”, un to izstrādājusi SIA “Arhitektūra un vide”.

Detālplānojuma projekta publiskā apspriešana sākas 15. novembrī, un tā norisināsies līdz 12. decembrim neklātienes formā jeb attālināti.

 

Publiskās apspriešanas sanāksme videokonferences režīmā platformā “Zoom” norisināsies 29. novembrī pulksten 16. Lai pieteiktu dalību publiskās apspriešanas sanāksmei neklātienes formā, aicinām nosūtīt savu kontaktinformāciju uz e-pastu: dace.sture@jelgava.lv. Uz Jūsu norādīto kontaktinformāciju saņemsiet informāciju par piekļuvi sanāksmei.

 

Ar detālplānojuma projektu no 15. novembra var iepazīties valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības mājaslapas sadaļā Līdzdalība.

 

Konsultācijas par detālplānojuma projektu un iespējām ar to iepazīties klātienē tiek sniegtas pa tālruni: 63005493 vai e-pastu: dace.sture@jelgava.lv.

 

Rakstiskus priekšlikumus var nosūtīt pa pastu Jelgavas valstspilsētas pašvaldībai uz adresi Lielā iela 11, Jelgava, LV-3001, iesniegt elektroniski pa e-pastu: pasts@jelgava.lv vai portālā www.geolatvija.lv.

 

 

Foto un informācija sagatavota

Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldē