21.4 °C, 1.1 m/s, 76.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPubliskajai apspriešanai nodod detālplānojumu Žagaru ceļā 4 un 4C
Publiskajai apspriešanai nodod detālplānojumu Žagaru ceļā 4 un 4C
19/09/2022

Publiskajai apspriešanai no 20. septembra tiks nodots detālplānojuma nekustamajiem īpašumiem Žagaru ceļā 4 un Žagaru ceļā 4C projekts. Šajā teritorijā, kura pieder fiziskai personai, iecerēts izveidot 9 jaunas savrupmāju vai rindu māju būvniecībai piemērotas zemes vienības. Lai nodrošinātu piekļuvi plānotajiem īpašumiem, ir paredzēts koplietošanas ceļš, kas pieslēgsies Žagaru ceļam. Detālplānojumus izstrādājusi SIA “Arhitektūra un vide”.

Detālplānojumu projekta publiskā apspriešana sākas 20. septembrī, un tā norisināsies līdz 17. oktobrim neklātienes formā jeb attālināti.

 

Publiskās apspriešanas sanāksme videokonferences režīmā platformā “Zoom” norisināsies 5. oktobrī pulksten 16. Lai pieteiktu dalību publiskās apspriešanas sanāksmei neklātienes formā, aicinām nosūtīt savu kontaktinformāciju uz e-pastu: dace.sture@jelgava.lv. Uz Jūsu norādīto kontaktinformāciju saņemsiet informāciju par piekļuvi sanāksmei.

 

Ar detālplānojuma projektu no 2022. gada 20. septembra var iepazīties valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības mājaslapas sadaļā “Līdzdalība”.

 

Konsultācijas par detālplānojuma projektu un iespējām ar to iepazīties klātienē tiek sniegtas pa tālruni: 63005493 vai e-pastu: dace.sture@jelgava.lv.

 

Rakstiskus priekšlikumus var nosūtīt pa pastu Jelgavas valstspilsētas pašvaldībai uz adresi Lielā iela 11, Jelgava, LV-3001, iesniegt elektroniski pa e-pastu: pasts@ jelgava.lv vai portālā www.geolatvija.lv.

 

 

Foto un informācija sagatavota

Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldē