19.1 °C, 1.2 m/s, 96.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPubliskajai apspriešanai nodod detālplānojumu Zemeņu ielā 12
Publiskajai apspriešanai nodod detālplānojumu Zemeņu ielā 12
17/10/2022

Publiskajai apspriešanai no 18. oktobra tiks nodots detālplānojuma nekustamajiem īpašumiem Zemeņu ielā 12 projekts. Šajā teritorijā, kura pieder fiziskām personām, iecerēts izveidot 7 jaunas savrupmāju būvniecībai piemērotas zemes vienības. Lai nodrošinātu piekļuvi plānotajiem īpašumiem, ir paredzēts koplietošanas ceļš, kas pieslēgsies Zemeņu ielai. Detālplānojumus izstrādājusi SIA “8.Darbnīca”.

Detālplānojumu projekta publiskā apspriešana sākas 18. oktobrī, un tā norisināsies līdz 14. novembrim neklātienes formā jeb attālināti.

 

Publiskās apspriešanas sanāksme videokonferences režīmā platformā “Zoom” norisināsies 1. novembrī pulksten 16. Lai pieteiktu dalību publiskās apspriešanas sanāksmei neklātienes formā, aicinām nosūtīt savu kontaktinformāciju uz e-pastu: dace.sture@jelgava.lv. Uz Jūsu norādīto kontaktinformāciju saņemsiet informāciju par piekļuvi sanāksmei.

 

Ar detālplānojuma projektu no 18. oktobra var iepazīties valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv un Jelgavas valstspilsētas pašvaldības mājaslapas sadaļā “Līdzdalība“.

 

Konsultācijas par detālplānojuma projektu un iespējām ar to iepazīties klātienē tiek sniegtas pa tālruni: 63005493 vai e-pastu: dace.sture@jelgava.lv.

 

Rakstiskus priekšlikumus var nosūtīt pa pastu Jelgavas valstspilsētas pašvaldībai uz adresi Lielā iela 11, Jelgava, LV-3001, iesniegt elektroniski pa e-pastu: pasts@jelgava.lv vai portālā www.geolatvija.lv.

 

 

Foto un informācija sagatavota

Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldē