22.8 °C, 1.9 m/s, 64.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaPulksten 5 sākta ietvju tīrīšana; izvests sniegs no tiltiem
Pulksten 5 sākta ietvju tīrīšana; izvests sniegs no tiltiem
15/01/2021

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka šorīt pulksten 5 sākta pašvaldības kopjamo ietvju attīrīšana no sniega un, sekojot līdzi laikapstākļiem, tas šodien tiks darīts atkārtoti.

Dienas laikā turpināsies ietvju tīrīšana pēc nepieciešamības, tostarp tiks tīrītas tās ietves, kas jākopj privātīpašniekiem. Atbildīgie dienesti katru dienu apseko pilsētu, lai pārliecinātos par to, vai ietves ir notīrītas un ir nepieciešams tīrīt atkārtoti.

 

Tāpat pagājušonakt no sniega attīrītas brauktuves 2. maršrutā – tranzīta, maģistrālās un centrālās ielas, darbos iesaistot četrus kaisītājus un astoņus traktorus. Naktī ziemas dienests attīrīja arī auto stāvlaukumu no sniega pie Jelgavas pilsētas skolām, bet šodien pa dienu darbu turpinās, tīrot stāvlaukumus pie bērnudārziem.

 

Vakar tika turpināta arī sniega šķūrēšana grants seguma ielās. Šodien plānots tīrīt mazās šķērsielas 1. līnijā un Tērvetes ielas rajonā.

 

Aizvadītajā naktī arī turpināta sniega izvešana no Driksas tilta, tilta pār Platones upi Miera ielā un no dzelzceļa pārvada Loka maģistrālē.

 

Atgādinām, ka saskaņā ar Jelgavas pilsētas pašvaldības saistošajiem noteikumiem gan juridiskas, gan fiziskas personas ir atbildīgas par savam privātīpašumam piegulošo publiskā lietošanā esošo ietvju kopšanu līdz brauktuves malai, kā arī daudzdzīvokļu māju pagalmu piebraucamo ceļu un gājēju celiņu uzturēšanu.

 

Par pamanītajām problēmām uz ielām un ietvēm Jelgavā iedzīvotāji aicināti ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: SIA “KULK”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē