21.7 °C, 1.7 m/s, 66.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsPusfinālā – pret “Jēkabpils lūšiem”
Pusfinālā – pret “Jēkabpils lūšiem”
02/03/2021

Vīriešu volejbola komanda “Biolars/Jelgava” Latvijas čempionāta pusfinālā tiksies ar “Jēkabpils lūšiem”. Pusfināla spēles notiks šonedēļ.

Lai noskaidrotu pusfināla pretiniekus, vispirms Jelgavas komandai bija jāaizvada divas tā sauktās reitinga spēles pret “DU/Ezerzeme” – tā kā abas komandas izstājās no “Credit24” meistarlīgas, bija jānoskaidro, kura komanda ieņems trešo, un kura – ceturto pozīciju.

 

Reitinga spēles notika 27. un 28. februārī. Pirmajā spēlē komandas tikās Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, un tajā ar rezultātu 3:1 (25:18, 17:25, 25:19, 25:21) uzvarēja daugavpilieši. Atbildes spēle notika Daugavpilī, un arī tajā uzvarēja daugavpilieši ar rezultātu 3:0 (25:21, 26:24, 25:13).

 

Līdz ar to mūsu komanda pusfinālā tiksies ar 1. pozīcijā esošajiem “Jēkabpils lūšiem”. Kā skaidro Latvijas Volejbola federācijā, Latvijas čempionāta pirmais un otrais numurs tika noteikts pēc “Credit24” meistarlīgas turnīra tabulas uz 28. februāri. Pirmo vietu ar 20 punktiem ieņēma “Jēkabpils lūši”, bet komandai “RTU Robežsardze/Jūrmala” – par četriem punktiem mazāk un divas spēles rezervē. Lai Latvijas čempionāts neiekavētos “Credit24” meistarlīgā neaizvadīto spēļu dēļ, komandas vienojās, ka pusfinālos Latvijas ranga pirmais un otrais numurs tiks ņemti pēc rezultātiem uz 28. februāri. Ja pēc jūrmalnieku maču izspēles viņi turnīra tabulā apsteigs Jēkabpils klubu, spēlēs par pirmo un trešo vietu tas tiks ņemts vērā attiecībā uz mājas spēļu priekšrocību.

 

Pusfināla sērija ilgs līdz vienas komandas divām uzvarām. Komandu “Biolars/Jelgava” un “Jēkabpils lūši” spēles plānotas 4. un 6. martā, un, ja nepieciešams, arī 7. martā. 6. marta spēle notiks Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā. Spēle sāksies pulksten 16, bet notiks bez līdzjutēju klātbūtnes. Tā tiešraidē tiks translēta “Biolars/Jelgava” Facebook lapā.

 

Otra pusfināla spēles starp komandām “DU/Ezerzeme” un “RTU Robežsardze/Jūrmala” tiks aizvadītas tad, kad “RTU Robežsardze/Jūrmala” varēs spēlēt pēc Covid-19 ierobežojumu beigām.

 

Pusfinālu uzvarētāji tiksies cīņā par zelta medaļām, bet zaudētāji noskaidros bronzas medaļu likteni.

 

Foto: no “Biolars/Jelgava” arhīva