23.2 °C, 4.2 m/s, 52.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiRadošajā nodarbībā gatavos rotaļlietas no cimdiem un zeķītēm
Radošajā nodarbībā gatavos rotaļlietas no cimdiem un zeķītēm
08/04/2013

20.aprīlī, pulksten 12, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī notiks radošā nodarbība, kuras dalībniekiem tiks mācīts, kā pagatavot jaukas rotaļlietas no apnikušiem vai bez pāra palikušiem cimdiņiem vai zeķītēm. Dalībniekiem uz nodarbību līdzi jāņem vismaz divi pirkstainie cimdiņi vai zeķītes!

Klikšķināt uz attēla, lai atvērtu

20.aprīlī, pulksten 12 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī notiks radošā nodarbība, kuras dalībniekiem tiks mācīts, kā pagatavot jaukas rotaļlietas no apnikušiem vai bez pāra palikušiem cimdiņiem vai zeķītēm.
 
Ko pavasarī darīt no bargajā ziemā apnikušajiem un plauktā nomestajiem cimdiem un zeķēm? Un ja nu kādam glīti svītrainam pirkstainam cimdiņam pazudis otrs no pāra? Ko iesākt? Darināt mīļas, mīkstas rotaļlietas! Radošās nodarbības dalībniekiem būs iespēja izgatavot katram savu rotaļlietu no līdzpaņemtajiem cimdiņiem vai zeķītēm. Tā būs jautra un radoša darbošanās, turklāt paša šūts suņuks, zaķis, kaķis, vilciņš, lapsa vai zilonītis noteikti iepriecinās gan pašu, gan mazākos mājiniekus.
 
Radošā nodarbība Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī notiks 20.aprīlī, pulksten 12. Dalības maksa nodarbībā Ls 3,00. Dalībniekiem uz nodarbību līdzi jāņem vismaz divi pirkstainie cimdiņi vai zeķītes! Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālruni 63005445. Vietu skaits ierobežots.
 
 
Informāciju sagatavoja
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs