14.7 °C, 0.9 m/s, 93.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaRadošo nodarbību cikls “Radītprieks” – izgatavo Adventes kalendāru
Radošo nodarbību cikls “Radītprieks” – izgatavo Adventes kalendāru
19/11/2019

Sestdien, 23.novembrī, pulksten 12, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) aicina uz Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni, kurā norisināsies cikla “Radītprieks” nodarbība – “Adventes kalendāra izgatavošana”. Tās laikā varēs radīt skaistu un personalizētu Adventes kalendāru, kas priecēs ar maziem pārsteigumiem katru decembra dienu.

Nodarbības laikā varēs iepazīties ar dažādiem Adventes kalendāra rotājumu darināšanas veidiem, kā arī uzlabot praktiskās iemaņas un likt lietā savu radošo domāšanu. Apmeklējot nodarbību, meistars būs parūpējies par nepieciešamajiem materiāliem, bet ieteicams nākt jau ar sagatavotiem maziem pārsteigumiem Adventes kalendāra piepildīšanai, piemēram, novēlējumiem, mīklām, īsiem stāstiem vai kādiem kārumiem.

 

Radošo nodarbību “Adventes kalendāra izgatavošana” vadīs amatu meistare Zanda Kursīte. Nodarbība notiks sestdien, 23.novembrī pulksten 12 Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Nodarbības ilgums no 2 līdz 3 stundām.

 

Dalības maksa 10 EUR (iekļauti visi izejmateriāli). Informācija un pieteikšanās pa tālruņiem 63005445, 63005447 vai rakstot uz e-pastu tic@tornis.jelgava.lv.

 

Ierodoties uz nodarbību, pasākuma apmeklētāji piekrīt, ka var tikt fotogrāfēti vai filmēti.

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs