23.7 °C, 4.8 m/s, 52.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiRāviņš gandarīts par Jelgavas Biznesa parka tapšanu
Rāviņš gandarīts par Jelgavas Biznesa parka tapšanu
07/06/2006

Prezentācijas laikā tās dalībnieki tiks iepazīstināti ar kādreiz plaši atpazīstamās „RAF” (Rīgas Automobiļu Fabrika) rūpnīcas pašreizējo veidolu, tās nākotnes attīstības vīziju, attīstības plāniem un rūpnīcas iekštelpām pirms rekonstrukcijas otrās kārtas uzsākšanas.

„Esmu gandarīts, ka Jelgavas pilsētai ir izdevies piesaistīt nozīmīgu investoru, kas ir spējīgs atdzīvināt un attīstīt tautā tik ļoti mīlēto mikroautobusu „RAF” rūpnīcas teritoriju. Lai gan automobiļus šeit vairs neražos, tomēr ir svarīgi, ka teritorijā plānots izvietot dažāda lieluma metālapstrādes un mašīnbūves rūpnīcas, kā arī cita profila ražotnes. Pilsēta iegūs ne tikai jaunas darbavietas, bet tā arī atgūs kādreizējo mašīnbūves un metālapstrādes galvaspilsētas statusu valsts mērogā” gandarījumu pauž A. Rāviņš.

Jaunais industriālais parks atrodas kādreizējā automobiļu rūpniecības uzņēmuma „RAF” teritorijā. Plānots, ka šis būs viens no lielākajiem un modernākajiem industriālajiem parkiem Latvijā. Kopējās plānotās investīcijas jaunā industriālā parka “NP Jelgavas Biznesa Parks” izveidē ir plānotas līdz 20 miljoniem eiro.

Informāciju sagatavoja Jelgavas pašvaldības
preses sekretārs Jānis Zemene