18.2 °C, 3.2 m/s, 65.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiReģistrē savu komandu Piena paku laivu regatei
Reģistrē savu komandu Piena paku laivu regatei
14/07/2020

Vasaras izskaņā Jelgava tradicionāli pulcēs gardēžus, veselīga un aktīva dzīvesveida piekritējus – Hercoga Jēkaba laukumā notiks 20. Vispārējie Latvijas Piena, Maizes un Medus svētki, bet Driksas upes ūdeņus viļņos jau 18. “Baltais” Piena paku laivu regate. Skvērā aiz Jelgavas kultūras nama norisināsies Latvijas novadu siera diena. Pieteikties dalībai regatē ģimeņu, draugu, kolēģu un māksliniecisko kolektīvu komandas var līdz 24. augustam.

Lai piedalītos regatē, nepieciešama spilgta ideja, darbīga komanda un kvalitatīvs būvmateriāls – to 2000 “Baltais” piena paku veidolā dalībniekiem nodrošina AS “Tukuma piens”. Jāatgādina, ka regates pamatideja nav ātruma sacensības, bet radošu un inovatīvu ieceru īstenošanas veicināšana, tādēļ komandas aicinātas domāt gan par laivu drošību un peldspēju, gan arī par personalizētu vizuālo noformējumu. 

 

Dalība regatē ir ne vien radoši un aktīvi pavadīts laiks ar domubiedriem, bet arī iespēja uz brīdi iejusties būvinženiera lomā, piedzīvojot brīdi, kad pašu radītās skices pārtop reālā peldlīdzeklī.

 

Interesenti pieteikties dalībai regatē aicināti līdz 24. augustam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu ŠEIT.

 

Pasākumu organizē Jelgavas pilsēta un pašvaldības iestāde “Kultūra” sadarbībā ar AS “Tukuma piens” un biedrību “Siera klubs”.

 

Pasākums norisināsies saskaņā ar tā brīža valstī noteiktajiem ierobežojumiem, pasākuma programmā iespējamas izmaiņas.

 

Pasākuma nolikums pieejams ŠEIT.

  

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”