20.7 °C, 2.6 m/s, 56.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsReģistrējies Eiropas Sporta nedēļas izaicinājumam e-platformā!
Reģistrējies Eiropas Sporta nedēļas izaicinājumam e-platformā!
24/09/2020

Platformas “Kopāspēks Jelgavā” mērķis ir likt jelgavniekiem izkustēties – katru dienu kaut mazliet. Interesenti reģistrēties šim izaicinājumam var 24. un 25. septembrī platformā jelgava.efectio.com.

Platformā Eiropas Sporta nedēļas laikā – septiņas dienas pēc kārtas – tiks piedāvātas fiziskas aktivitātes ārā, lai iedzīvotājiem rastos ieradums katru dienu vai nu doties pastaigā vai veikt citu fizisku aktivitāti, tādējādi uzlabojot gan savu pašsajūtu, gan veselību.

 

Dienas uzdevums būs pieejams jau iepriekšējās dienas pulksten 6. Tā izpildei atvēlētais laiks – līdz uzdevuma dienas pulksten 24. Lai uzdevums tiktu ieskaitīts kā izpildīts, dalībniekam platformā būs jāievieto fotoattēli, kā norādīts katra uzdevuma instrukcijā. Uzdevumu izpildei būs nepieciešams viedtālrunis ar fotoaparāta funkciju un iespēju izmantot mobilās sporta lietotnes, piemēram, Endomondo, vai sporta pulkstenis.

 

Noslēdzoties Eiropas Sporta nedēļas izaicinājumam, dalībnieki, kuri būs izpildījuši visus uzdevumus, tiks pie pārsteiguma balvas, savukārt piecas sievietes un pieci vīrieši ar lielāko punktu skaitu saņems arī «Sporta servisa centra» speciālās balvas.

 

Reģistrēties izaicinājumam iespējams platformā jelgava.efectio.com, ievadot paroli: JelgavaIzaicinajums.

 

Foto: ekrānšāviņš