24.4 °C, 4.8 m/s, 84.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaReģistrējies un piekļūsti bibliotēkas attālinātajiem pakalpojumiem
Reģistrējies un piekļūsti bibliotēkas attālinātajiem pakalpojumiem
22/12/2020

Laika posmā no 21. decembra līdz 11. janvārim apmeklētājiem slēgta Jelgavas pilsētas bibliotēka un tās filiāles, taču turpinās bibliotēkas jauno lasītāju reģistrēšana tiešsasaistē. Ikviens, kas vēlas kļūt par bibliotēkas lasītāju, aizpildot vienkāršu pieteikuma anketu, var bez maksas piekļūt bibliotēkas attālinātajiem pakalpojumiem. Savukārt situācijai pasaulē un valstī normalizējoties, ikviens, kurš būs attālināti reģistrējies, varēs turpināt izmantot bibliotēkas pakalpojumus arī klātienē.

Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītājiem tiešsaistē ir pieejams plašs e-resursu piedāvājums: 3td-egrāmatu bibliotēku, datubāzes Letonika, EBSCO, Britannica, News.lv, Periodika.lv un citas. Bibliotēkas abonētās datubāzes vienkopus redzamas ŠEIT. Ja ir nepieciešama palīdzība, lai piekļūtu šiem resursiem, interesenti aicināti zvanīt pa tālruni vai rakstīt e-pastu. Lai piekļūtu datubāzēm pilnā apmērā, jākļūst par bibliotēkas lasītāju, reģistrējoties attālināti ŠEIT.

 

Jāatgādina, ka Jelgavas pilsētas bibliotēka un tās filiāles ir slēgtas līdz 11. janvārim, taču lasītāju sirdsmieram visu grāmatu nodošanas termiņi automātiski ir pagarināti līdz 15. janvārim. Tomēr, ja vien ir tāda iespēja, ikviens laipni aicināts izmantot grāmatu nodošanas kasti, kas atrodas netālu no bibliotēkas ieejas durvīm, Akadēmijas ielā 26. Tāpat lasītāji tiek konsultēti attālināti pa tālruni 63046587 vai e-pastu abo@biblioteka.jelgava.lv un info@biblioteka.jelgava.lv.

 

Bibliotēka ar saviem jaunumiem regulāri iepazīstina arī tīmekļvietnē www.jelgavasbiblioteka.lv un sociālajos tīklos: www.facebook.com/Jelgavasbiblioteka un www.draugiem.lv/jelgavasbiblioteka.

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija: Jelgavas pilsētas bibliotēka